haios.ro

Comentariu

edy - 19 Iul 2011

Cel mai mare sarpe din lume? Un monstru de care sa te feresti!

e trucaj nare cum asa mare ca aparea la tv demult o fi artificial astai parerea mea da sincer nnnnuuuu eeeee aaadddeeeeevvvvaaaaarrraaaaatttt