haios.ro

Comentariu

Sarpe naspet!! - 12 Dec 2011

Cel mai mare sarpe din lume? Un monstru de care sa te feresti!

in primul rand,, cine joaca cunter striker 1.6??,,,in al doilea rand joc si gta,, in al treilea a da si srs joc,, a da eram la capitolul sarpe scz sleepy mai ia somnul cand il vad cat de mic e laughing laughing laughing a da Sarpe naspet,, cine se uita la in puii mei ?? nicusor ,,*****, ******, mazga,, chisoare taiete,, maini taiete laughing laughing laughing Bujoc De unde vi ma??
-De la pacanele,, macatiasi gura ta si tu pea mealaughing laughing laughing