Comentariu
Sarpe naspet!! - 12 Dec 2011
Cel mai mare sarpe din lume? Un monstru de care sa te feresti! in primul rand,, cine joaca cunter striker 1.6??,,,in al doilea rand joc si
gta,, in al treilea a da si srs joc,, a da eram la capitolul sarpe scz
mai ia somnul cand il vad cat de mic e
a da Sarpe naspet,, cine se uita la in puii mei ?? nicusor
,,*****, ******, mazga,, chisoare taiete,, maini taiete
Bujoc De unde vi ma??
-De la pacanele,, macatiasi gura ta
si tu pea mea
