Comentariu
marius - 30 Iul 2011
Cel mai mare sarpe din lume? Un monstru de care sa te feresti! e reala poza am mai vazut si eu anaconda am vrut sa fac poza cu el dar din
pacate nu mi s-a dat voie asa ca am facut cu un piton de vreo 3 metri daca
vreti sa vedeti poza cautati pe facebook profilul meu cu ajutorul e-mail
ului meu