Bicicleta Fliz: nu e rau deloc. Daca
s-ar mai adauga un cadru, sub sportiv, o
sa pe care sa stea, sistem de
propulsie...
... format din niste pedale si un lant
care sa invarta roata din spate, atunci
poate chiar ar fi ceva.
Poze cu Bicicliști : : Miercuri, 15 Decembrie 2010
Poze cu Bicicliști : : Miercuri, 12 Septembrie 2012
Poze cu Bicicliști : : Luni, 19 Septembrie 2011
Poze cu Bicicliști : : Miercuri, 4 Mai 2011
Poze cu Bicicliști : : Miercuri, 12 Noiembrie 2014

Poze cu Bicicliști : : Joi, 30 Martie 2006
Poze cu Bicicliști : : Sâmbătă, 22 Octombrie 2011
Poze cu Bicicliști : : Miercuri, 31 Iulie 2013
Poze cu Bicicliști : : Sâmbătă, 26 Decembrie 2009

Poze cu Bicicliști : : Joi, 30 Martie 2006
Poze cu Bicicliști : : Luni, 17 Aprilie 2006
Poze cu Bicicliști : : Marți, 22 Martie 2011

Poze cu Bicicliști : : Joi, 30 Martie 2006

Poze cu Bicicliști : : Joi, 30 Martie 2006