Puisori in culori la oferta

Picture from category: Poze cu Ciudatenii

proposed: 11 Feb 2008
Puisori in culori la oferta

Puisori in culori la oferta

Pofta buna! My God!!!. O conserva fioroasa
previous picture
Iata cat de important e punctul de referinta!
next picture

Canapeaua lui Nastase Canapeaua lui Nastase

Ultima moda

Poze cu Ciudatenii : : Tuesday, 15 August 2006

N-am reusit sa intind rufele pe sarma! N-am reusit sa intind rufele pe sarma!

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 27 September 2007

In sfarsit folositoare din nou :) In sfarsit folositoare din nou :)

Poze cu Ciudatenii : : Wednesday, 1 February 2006

Pantaloni cu model? Ce &*^!% reprezinta? Pantaloni cu model? Ce &*^!% reprezinta?

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 21 June 2007

Kurdish bank Kurdish bank

Bancomat stupid

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 16 August 2007

Cabina telefonica cu schepsis Cabina telefonica cu schepsis

Poze cu Ciudatenii : : Friday, 16 November 2007

Pe unde o fi stat fata asta cu capu'?!? Pe unde o fi stat fata asta cu capu'?!?

Poze cu Ciudatenii : : Friday, 16 February 2007

Cum a evadat catelul Cum a evadat catelul

Poze cu Ciudatenii : : Friday, 23 November 2007

Statuia inversata, Melbourne, Australia Statuia inversata, Melbourne, Australia

Poze cu Ciudatenii : : Tuesday, 23 October 2007

Cadoul pentru soacra-mea e in masina... Cadoul pentru soacra-mea e in masina...

il mai scoatem la primavara!

Poze cu Ciudatenii : : Tuesday, 15 January 2008

Un moment de relaxare la mare altitudine Un moment de relaxare la mare altitudine

...Poate ar fi trebuit sa cumpar mai multe baloane?

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 9 June 2008

Asigurarea suplimentara la masina Asigurarea suplimentara la masina

Cand deschizi capota, nu uita sa tragi si zavorul...

Poze cu Ciudatenii : : Wednesday, 23 May 2007

Colectionez timbre Colectionez timbre

Poze cu Ciudatenii : : Tuesday, 7 August 2007

Vezi ceva ciudat in poza asta? Vezi ceva ciudat in poza asta?

Poze cu Ciudatenii : : Tuesday, 2 October 2007

Efectul de butelie! Efectul de butelie!

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 20 August 2007