Cum sa te speli daca vii din Romania si treci prin Spania

Picture from category: Poze gen Se poate si asa

proposed by: Marius on date: 9 Nov 2007
Cum sa te speli daca vii din Romania si
treci prin Spania

Cum sa te speli daca vii din Romania si treci prin Spania
Poti face o impresie foarte buna despre tara noastra

Birou foto mobil. Poza la minut.
previous picture
La o gustare pe lacul inghetat
next picture

Zece albi mititei! De fapt doi sunt
fratii mai mari Zece albi mititei! De fapt doi sunt fratii mai mari

Poze gen Se poate si asa : : Tuesday, 4 January 2011

Biroul lui Mike Biroul lui Mike

Poze gen Se poate si asa : : Friday, 1 September 2006

Imi cari si mie te rog mobila de
bucatarie? Imi cari si mie te rog mobila de bucatarie?

Doar din Dristor pana in Drumu' Taberei

Poze gen Se poate si asa : : Tuesday, 6 June 2006

Mai un rasarit, mai o explozie la o
centrala, mai o bomba Mai un rasarit, mai o explozie la o centrala, mai o bomba

Din avantajele vietii moderne...

Poze gen Se poate si asa : : Wednesday, 23 May 2007

Un concurent fericit! Un concurent fericit!

Poze gen Se poate si asa : : Tuesday, 21 March 2006

In Africa, trebuie sa inovezi daca vrei
luxul sa te speli In Africa, trebuie sa inovezi daca vrei luxul sa te speli

Poze gen Se poate si asa : : Thursday, 19 April 2007

Unde se mai spala romanii (unii) pe cap? Unde se mai spala romanii (unii) pe cap?

Poze gen Se poate si asa : : Tuesday, 9 May 2006

Atentie, cad caramizi! Atentie, cad caramizi!

Poze gen Se poate si asa : : Friday, 18 May 2007

Ai nevoie de o biblioteca pentru carti? Ai nevoie de o biblioteca pentru carti?

Ingenios. Si acum sa te vad pe unde scoti cartea, sa o si citesti...

Poze gen Se poate si asa : : Wednesday, 30 November 2011

Pentru un Bucuresti curat! Pentru un Bucuresti curat!

Ce naiba facem cu praful? Help!

Poze gen Se poate si asa : : Wednesday, 20 December 2006

Bere inghetata Bere inghetata

Poze gen Se poate si asa : : Thursday, 13 September 2007

Agricultura cu mijloace moderne Agricultura cu mijloace moderne

... sau Dacia, masina minune

Poze gen Se poate si asa : : Thursday, 18 January 2007

Intrebare: ce este fulgerul si cum se
produce acesta? Intrebare: ce este fulgerul si cum se produce acesta?

Poze gen Se poate si asa : : Tuesday, 23 January 2007

Daca unii merg la nunta cu limuzinele,
altii merg cu excavatoarele Daca unii merg la nunta cu limuzinele, altii merg cu excavatoarele

Poze gen Se poate si asa : : Friday, 23 September 2011

Globalizarea aduce de toate... Globalizarea aduce de toate...

... odata cu inundatiile si cate un autobuz...

Poze gen Se poate si asa : : Tuesday, 13 June 2006