La masa de pocker e o tacere de gheata. Ce maini or avea?

Picture from category: Poze cu Ciudatenii

proposed: 19 Jun 2007
La masa de pocker e o tacere de gheata.
Ce maini or avea?

La masa de pocker e o tacere de gheata. Ce maini or avea?

Cu putina vointa te poti catara oricat de sus: dovada!
previous picture
Pantaloni cu model? Ce &*^!% reprezinta?
next picture

Un om foarte curat isi cara si matura
dupa el Un om foarte curat isi cara si matura dupa el

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 15 October 2007

S-a raportat rrafic intens pe autostrada S-a raportat rrafic intens pe autostrada

Poze cu Ciudatenii : : Friday, 2 November 2007

Casca de protectie, varianta indiana Casca de protectie, varianta indiana

Poze cu Ciudatenii : : Wednesday, 4 July 2007

Colectionez timbre Colectionez timbre

Poze cu Ciudatenii : : Tuesday, 7 August 2007

Supermasina secreta a Politiei Supermasina secreta a Politiei

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 12 April 2007

Mintea-ti joaca feste Mintea-ti joaca feste

Poze cu Ciudatenii : : Wednesday, 14 February 2007

Un morcov boem Un morcov boem

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 13 August 2007

Implanturi pentru sanii tatuajului?!? Implanturi pentru sanii tatuajului?!?

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 10 November 2008

Functioneaza? Functioneaza?

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 13 August 2007

Una din roabele lui Dumnezeu Una din roabele lui Dumnezeu

... care au aparut pe terenul de fotbal de la Vaslui

Poze cu Ciudatenii : : Wednesday, 23 April 2008

Caldura mare mon-cher! Caldura mare mon-cher!

Poze cu Ciudatenii : : Wednesday, 15 August 2007

Cadoul pentru soacra-mea e in masina... Cadoul pentru soacra-mea e in masina...

il mai scoatem la primavara!

Poze cu Ciudatenii : : Tuesday, 15 January 2008

Pana si pasarile incep sa priceapa
valoarea banului! Pana si pasarile incep sa priceapa valoarea banului!

In loc de firmituri, iti cer o bancnota

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 28 May 2007

Cum sa te urci pe o camila si sa pari ca
faci mult mai mult! Cum sa te urci pe o camila si sa pari ca faci mult mai mult!

Daca mai esti si soldat american, va apare si o stire in ziare, cum ca soldatii americani.... bla bla... stim deja

Poze cu Ciudatenii : : Wednesday, 6 June 2007

Iar am ramas fara benzina Iar am ramas fara benzina

Poze cu Ciudatenii : : Sunday, 10 June 2007