Avem o casa mare si frumoasa

Picture from category: Poze din Constructii

proposed: 28 May 2007
Avem o casa mare si frumoasa

Avem o casa mare si frumoasa
Din pacate baietii cu pizza refuza sistematic sa ne livreze la domiciliu

Soseaua din cer
previous picture
Orasul de gheata din China
next picture

Restaurant sub apa Restaurant sub apa

Poze din Constructii : : Wednesday, 16 May 2007

Focuri de artificii in Dubai Focuri de artificii in Dubai

Poze din Constructii : : Monday, 14 May 2007

Cum iti dai seama ca ai luat-o pe o
pista gresita! Cum iti dai seama ca ai luat-o pe o pista gresita!

Poze din Constructii : : Thursday, 11 October 2007

Santier in Dubai Santier in Dubai

Poze din Constructii : : Friday, 24 March 2006

O benzinarie poate arata si a ceainic! O benzinarie poate arata si a ceainic!

Poze din Constructii : : Friday, 26 October 2007

Hotel de gheata Hotel de gheata

Poze din Constructii : : Thursday, 23 February 2006

O bagatela de castel de nisip...
construit de o fetita...?!? O bagatela de castel de nisip... construit de o fetita...?!?

Poze din Constructii : : Monday, 12 November 2012

Plaja in Dubai Plaja in Dubai

Pe fundal se vede locul viitorilor zgarie-nori

Poze din Constructii : : Friday, 24 March 2006

Cartiere de locuinte in Mexic Cartiere de locuinte in Mexic

Poze din Constructii : : Friday, 25 August 2006

Cine mai are casa ca a mea? Cine mai are casa ca a mea?

Poze din Constructii : : Tuesday, 7 February 2006

Acoperisuri de case: curge cu euro
dolari, fara numar Acoperisuri de case: curge cu euro dolari, fara numar

Poze din Constructii : : Thursday, 19 January 2012

Cine mai are casa ca a mea? Cine mai are casa ca a mea?

Poze din Constructii : : Tuesday, 7 February 2006

Intrarea principala Gaudi Intrarea principala Gaudi

in Barcelona

Poze din Constructii : : Monday, 12 March 2007

Arcul de Triumf frantuzesc, miniaturizat
si relocat in Viena Arcul de Triumf frantuzesc, miniaturizat si relocat in Viena

Parcul constructiilor in miniatura

Poze din Constructii : : Friday, 20 April 2007

Case tiganesti Case tiganesti

Poze din Constructii : : Wednesday, 24 October 2007