Ai de ales, ori platesti 00 lei, ori 000 lei

Picture from category: Poze cu Ciudatenii

proposed: 5 Oct 2006
Ai de ales, ori platesti 00 lei, ori 000
lei

Ai de ales, ori platesti 00 lei, ori 000 lei
Alegerea iti apartine. Poate gasesti si alti diferentiatori in afara pretului?

Cedeaza trecerea, urmeaza sa traverseze elefantii. Elefanti in Timisoara, la inaugurarea Iulius Mall
previous picture
Sperietori japoneze. In japonia oamenii au inventat sperietori super, la noi cand urmeaza?
next picture

Plinul la bicicleta va rog! Plinul la bicicleta va rog!

Poze cu Ciudatenii : : Friday, 14 November 2008

Gata sefu, ti l-am parcat la docu' 7... Gata sefu, ti l-am parcat la docu' 7...

Poze cu Ciudatenii : : Friday, 6 October 2006

Fast Food HIV Fast Food HIV

Vanzari la greu...

Poze cu Ciudatenii : : Tuesday, 27 March 2007

Statuia inversata, Melbourne, Australia Statuia inversata, Melbourne, Australia

Poze cu Ciudatenii : : Tuesday, 23 October 2007

Pentru cei care nu se pot desparti nici
la toaleta! Pentru cei care nu se pot desparti nici la toaleta!

Momentele romantice pot continua (sau incepe?) indiferent de locul in care te afli :-)

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 1 March 2007

Perdeaua de la baie Perdeaua de la baie

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 26 November 2007

Calabalac Calabalac

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 17 September 2007

Incerc sa gasesc o logica pozei, si nu
reusesc Incerc sa gasesc o logica pozei, si nu reusesc

s-a smucit cainele? e un model special de masina? angajarea pe jobul visat depindea de parcarea masinii in orice conditii?...

Poze cu Ciudatenii : : Wednesday, 28 February 2007

Sentimentul inutilitatii Sentimentul inutilitatii

Scara

Poze cu Ciudatenii : : Wednesday, 23 May 2007

Festivalul vacutelor Festivalul vacutelor

Poze cu Ciudatenii : : Tuesday, 23 October 2007

Colega lui Dezbracatu'?!?? Colega lui Dezbracatu'?!??

Sau ce se mai poarta prin Bucuresti, in Complexul studentesc Regie Grozavesti

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 29 March 2007

Cum se aplica normele europene: cale de
acces Cum se aplica normele europene: cale de acces

cale de acces pentru persoane cu dizabilitati

Poze cu Ciudatenii : : Friday, 18 May 2007

Livram orice oriunde Livram orice oriunde

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 30 August 2007

De ce cineva care sare cu parasuta si-ar
lua si WC-ul cu el? De ce cineva care sare cu parasuta si-ar lua si WC-ul cu el?

Poze cu Ciudatenii : : Friday, 10 October 2008

Cabina telefonica cu schepsis Cabina telefonica cu schepsis

Poze cu Ciudatenii : : Friday, 16 November 2007