Bloc de locuinte in Mexic

Picture from category: Poze din Constructii

proposed: 25 Aug 2006
Bloc de locuinte in Mexic

Bloc de locuinte in Mexic

Cartiere de locuinte in Mexic
previous picture
Cartiere de locuinte in Mexic. Poza 2.
next picture

Comments: 1

(Max. 10 comments on page)

Comment your own

Comment picture: mitimarius - 8 Sep 2008

Comment tare

Comment your own

Trebuie sa fii David Cooperfield sa bagi
masina in garaj Trebuie sa fii David Cooperfield sa bagi masina in garaj

Sau il chemi pe el sa ti-o parcheze in garajul casei celei noi

Poze din Constructii : : Tuesday, 3 April 2007

Conserve Conserve

Poze din Constructii : : Wednesday, 18 January 2006

Cine mai are casa ca a mea? Cine mai are casa ca a mea?

Poze din Constructii : : Tuesday, 7 February 2006

Casa care se topeste Casa care se topeste

Mi-am dus ieri viitoarea sotie in vizita acasa la mine. Nu stiu de ce, dar nu imi mai raspunde la telefon.

Poze din Constructii : : Monday, 22 January 2007

O coliba... O coliba...

Poze din Constructii : : Tuesday, 15 May 2007

Restaurant sub apa Restaurant sub apa

Poze din Constructii : : Thursday, 15 May 2008

Vacanta placuta cu bacul! Vacanta placuta cu bacul!

Viata e frumoasa cand stii sa te bucuri de ea, si nu-ti trebuie mult pt asta!

Poze din Constructii : : Tuesday, 6 March 2007

Blocuri parcari de masini in Chicago Blocuri parcari de masini in Chicago

Pe cand si in Bucuresti?

Poze din Constructii : : Monday, 11 December 2006

Franta: cel mai inalt pod din lume Franta: cel mai inalt pod din lume

Viaductul Millau - Franta

Poze din Constructii : : Sunday, 4 February 2007

Podul Podul

Poze din Constructii : : Wednesday, 15 August 2007

Turning Torso - Malmö, Sweden Turning Torso - Malmö, Sweden

Poze din Constructii : : Thursday, 16 October 2008

Cine mai are casa ca a mea? Cine mai are casa ca a mea?

Poze din Constructii : : Tuesday, 7 February 2006

Macar au avut respect pentru natura! :-) Macar au avut respect pentru natura! :-)

Poze din Constructii : : Friday, 28 July 2006

Dubai. Hotelul deja simbol... Burj Al
Arab Dubai. Hotelul deja simbol... Burj Al Arab

Poze din Constructii : : Tuesday, 23 October 2007

Casa de vis Casa de vis

Poze din Constructii : : Friday, 23 February 2007