Te-ai intors din concediu si colegii ti-au facut o farsa!

Poza din categoria: Poze cam Sadice

propus: 5 Iun 2007
Te-ai intors din concediu si colegii ti-au facut o farsa!
Dar ce-ai zis cand ti-ai vazut biroul?
Din pacate asta nu e o poza haioasa, e chiar realitatea.... Servetele hartie folosite = noi copaci taiati. Si in Warcraft la un moment dat se termina resursele si nu mai e nimic de taiat. Atunci se termina jocul
poza precedentă
Te-ai intors din concediu si colegii ti-au facut o farsa!. Biroul tau... scena unei crime oribile. Oare cum vei mai putea lucra aici?
poza următoare

Comentarii: 1

Maximum 10 comentarii pe pagină

Comentează și tu

Comentariu poza: tya - 6 Iul 2012

Comentariu imi place noua schimbare...faceti curat ca va crap

Comentează și tu

Magazin pentru toata familia :-)

Poze cam Sadice : : Miercuri, 10 Octombrie 2007

Din pacate asta nu e o poza haioasa, e chiar realitatea...

Servetele hartie folosite = noi copaci taiati. Si in Warcraft la un moment dat se termina resursele si nu mai e nimic de taiat. Atunci se termina jocul

Poze cam Sadice : : Joi, 31 Mai 2007

Niciodata sa nu urinezi pe un gard electric de 220 de Volti, sau pe un cablu aflat sub tensiune! Niciodata!!!

Sa nu urinezi niciodata pe un gard electric aflat sub inalta tensiune!!! Niciodata! Sau daca o faci, o faci pt o singura data

Poze cam Sadice : : Joi, 20 Martie 2008

Poarta de la Nagasaki, din ce e facuta?

Poze cam Sadice : : Luni, 26 Septembrie 2011

Hartie igienica pentru spartani

Poze cam Sadice : : Marți, 9 Octombrie 2012

Serviti si prajituri delicioase la desert?

Bucataria chinezeasca

Poze cam Sadice : : Vineri, 9 Noiembrie 2007

Quick vs Slow

Rapid vs Incet

Poze cam Sadice : : Vineri, 21 Martie 2008

Se cauta personal pentru angajare la Zoo!

Poze cam Sadice : : Marți, 29 Mai 2007

Ce-i al tau e pus de-o parte

Poze cam Sadice : : Marți, 5 Iunie 2007

Mami, ce-i aia Craciun? Dar Pomana porcului?

Poze cam Sadice : : Marți, 3 Februarie 2009

Pusculita pentru prima de Craciun - adaptare la criza financiara

Poze cam Sadice : : Joi, 13 Noiembrie 2008

Victoria, tu esti? Ce ti-au facut nemernicii?

Poze cam Sadice : : Marți, 29 Mai 2007

SOS! Chemati salvarea, pompierii, vreo doua camioane...

si pe cei de la cataclisme naturale

Poze cam Sadice : : Luni, 25 Iunie 2007

Priviti cu mare atentie, asa se face, asa se salveaza vieti

Poze cam Sadice : : Vineri, 11 Mai 2012

Aici nu avem salam si carne. Alaturi nu au paine. Mergeti acolo

Poze cam Sadice : : Joi, 13 Septembrie 2007