Cum e sa mergi pe bicicleta pe sub apa?!??!!

Poza din categoria: Poze cu Ciudățenii

propus: 21 Sep 2006
Cum e sa mergi pe bicicleta pe sub apa?!??!!
Bine draga, hai urca, da' sa stii ca nu merg la piata. Am treaba numai pana la scoala si trebuie sa ma intorc, mai departe te descurci tu...
poza precedentă
Cedeaza trecerea, urmeaza sa traverseze elefantii. Elefanti in Timisoara, la inaugurarea Iulius Mall
poza următoare

Comentarii: 1

Maximum 10 comentarii pe pagină

Comentează și tu

Comentariu poza: Verdee - 23 Oct 2007

Comentariu Am descoperit unde este bicicleta lui Cipri laughing))

Comentează și tu

Asigurarea suplimentara la masina

Cand deschizi capota, nu uita sa tragi si zavorul...

Poze cu Ciudățenii : : Miercuri, 23 Mai 2007

Un nou tip de mouse-pad!

Poze cu Ciudățenii : : Luni, 24 Iulie 2006

Pentru cei care nu se pot desparti nici la toaleta!

Momentele romantice pot continua (sau incepe?) indiferent de locul in care te afli :-)

Poze cu Ciudățenii : : Joi, 1 Martie 2007

Crescatoria

Poze cu Ciudățenii : : Miercuri, 26 Septembrie 2007

O gaura uriasa in Guatemala

Intrebare: cum s-a format?

Poze cu Ciudățenii : : Luni, 12 Martie 2007

La ce bun sa mai faci poza?

Poze cu Ciudățenii : : Joi, 15 Mai 2008

S-a raportat rrafic intens pe autostrada

Poze cu Ciudățenii : : Vineri, 2 Noiembrie 2007

WC Birou WC

World Trade Center Braila

Poze cu Ciudățenii : : Miercuri, 13 Decembrie 2006

Bine draga, hai urca, da' sa stii ca nu merg la piata

Am treaba numai pana la scoala si trebuie sa ma intorc, mai departe te descurci tu...

Poze cu Ciudățenii : : Miercuri, 16 August 2006

Atentie cad pietre!

Ok, dar chiar tot muntele?

Poze cu Ciudățenii : : Vineri, 6 Octombrie 2006

Un moment de relaxare la mare altitudine

...Poate ar fi trebuit sa cumpar mai multe baloane?

Poze cu Ciudățenii : : Luni, 9 Iunie 2008

Cum e sa mergi pe bicicleta pe sub apa?!??!!

Poze cu Ciudățenii : : Joi, 21 Septembrie 2006

Pantaloni cu model? Ce &*^!% reprezinta?

Poze cu Ciudățenii : : Joi, 21 Iunie 2007

Pista pentru biciclisti!

... cu putintica indemanare, orice se poate. daca nu, la doctor cu voi, anormalilor! cine v-a pus sa va luati biciclete?

Poze cu Ciudățenii : : Joi, 15 Februarie 2007

Calabalac

Poze cu Ciudățenii : : Luni, 17 Septembrie 2007