Pictura pe asfalt

Picture from category: Poze din Arta

proposed: 1 Apr 2006
Pictura pe asfalt

Pictura pe asfalt

Pictura pe asfalt
previous picture

next picture

Arta italiana Arta italiana

Poze din Arta : : Tuesday, 3 October 2006

Facut din nisip, pe plaja Facut din nisip, pe plaja

Plaja din Maryland

Poze din Arta : : Friday, 10 March 2006

Ce-o fi in capul tau? Ce-o fi in capul tau?

Poze din Arta : : Friday, 19 January 2007

Arta din nisip... Arta din nisip...

Poze din Arta : : Tuesday, 28 March 2006

Origami - probabil ca bancnotele
valoreaza mai mult asa Origami - probabil ca bancnotele valoreaza mai mult asa

Poze din Arta : : Wednesday, 12 April 2006

Arta din nisip... Arta din nisip...

Poze din Arta : : Tuesday, 28 March 2006

Zebra 'palmata' Zebra 'palmata'

Poze din Arta : : Monday, 26 February 2007

Echilibru Echilibru

Poze din Arta : : Thursday, 31 May 2007

Perspectiva cu floare de mac Perspectiva cu floare de mac

Poze din Arta : : Monday, 19 March 2007

Aranjamente florale Aranjamente florale

Poze din Arta : : Tuesday, 28 March 2006

Din furculite Din furculite

Poze din Arta : : Wednesday, 8 March 2006

Cum sa-ti savurezi cafeaua! Cum sa-ti savurezi cafeaua!

Poze din Arta : : Wednesday, 21 February 2007

Simetrie in miscari! Simetrie in miscari!

Poze din Arta : : Wednesday, 27 August 2008

Ce poti face cu putina hartie Ce poti face cu putina hartie

Poze din Arta : : Thursday, 7 June 2007

Perspectiva. Drumul spre luna. Perspectiva. Drumul spre luna.

Poze din Arta : : Monday, 19 March 2007