Aranjamente florale

Picture from category: Poze din Arta

proposed: 28 Mar 2006
Aranjamente florale

Aranjamente florale

Aranjamente florale
previous picture
Aranjamente florale
next picture

Balerina... de hartie Balerina... de hartie

Ce poti face cu o idee buna, folosindu-te de putina hartie alba

Poze din Arta : : Monday, 12 March 2007

Din furculite Din furculite

Poze din Arta : : Wednesday, 8 March 2006

Arcasul furculita Arcasul furculita

Poze din Arta : : Wednesday, 9 May 2007

Sculptura in nisip Sculptura in nisip

Poze din Arta : : Wednesday, 2 August 2006

Turnul Eiffel intr-o noua prezentare Turnul Eiffel intr-o noua prezentare

Poza superba

Poze din Arta : : Tuesday, 28 October 2008

Arta italiana Arta italiana

Poze din Arta : : Tuesday, 3 October 2006

Sandale Sandale

Poze din Arta : : Tuesday, 5 June 2007

Calatoria fantastica Calatoria fantastica

Poze din Arta : : Friday, 18 May 2007

Pisica de foc! Pisica de foc!

Poze din Arta : : Friday, 19 January 2007

Din furculite Din furculite

Poze din Arta : : Wednesday, 8 March 2006

Pe bune ca nu pe mine m-ai vazut in parc
saruntandu-ma. Pe bune ca nu pe mine m-ai vazut in parc saruntandu-ma.

Cred ca ai vazut de fapt doi pestisori portocalii care se tineau de mana.

Poze din Arta : : Sunday, 3 December 2006

Intre timp pestisorii s-au certat! Intre timp pestisorii s-au certat!

Cearta cu dinti (la cutite)!

Poze din Arta : : Sunday, 3 December 2006

Origami - probabil ca bancnotele
valoreaza mai mult asa Origami - probabil ca bancnotele valoreaza mai mult asa

Poze din Arta : : Wednesday, 12 April 2006

Bucuria culorilor! Bucuria culorilor!

Poze din Arta : : Friday, 2 March 2007

Peisaj marin? Mai uita-te o data Peisaj marin? Mai uita-te o data

Poze din Arta : : Thursday, 7 February 2008