Iubita de rezerva... berea Heineken

Picture from category: Poze gen Se poate si asa

proposed: 20 Jun 2013
Iubita de rezerva... berea Heineken

Iubita de rezerva... berea Heineken

Soldatii tot soldati. S-au bagat cu totii la somn, dar au lasat pe cineva de paza!
previous picture
Hrana beton pentru animale! In forma lichida, cu mai multe grade...
next picture

Cu ce se mai duce romanul la Carrefour
sa-ti ia frigiderul Cu ce se mai duce romanul la Carrefour sa-ti ia frigiderul

Poze gen Se poate si asa : : Wednesday, 16 May 2007

La noi in Regie de la distractii nu
pleci dezamagit acasa La noi in Regie de la distractii nu pleci dezamagit acasa

Poze gen Se poate si asa : : Thursday, 13 April 2006

Nu e cam exagerat si cu labele de inot? Nu e cam exagerat si cu labele de inot?

Cum o sa fuga dupa marele jaf?

Poze gen Se poate si asa : : Tuesday, 25 April 2006

Poze gen Se poate si asa : : Wednesday, 18 January 2006

S-a deschis un nou magazin pentru
burlaci! S-a deschis un nou magazin pentru burlaci!

La promotie, perna minune pe care o poti lua usor si in calatorie

Poze gen Se poate si asa : : Thursday, 5 October 2006

Imi cari si mie te rog mobila de
bucatarie? Imi cari si mie te rog mobila de bucatarie?

Doar din Dristor pana in Drumu' Taberei

Poze gen Se poate si asa : : Tuesday, 6 June 2006

Scoala de politie Scoala de politie

Mereu vigilenti

Poze gen Se poate si asa : : Thursday, 22 February 2007

Ai probleme cu burta? Iata solutia
noastra... Ai probleme cu burta? Iata solutia noastra...

Poze gen Se poate si asa : : Monday, 25 September 2006

O paine prajita mai special O paine prajita mai special

Poze gen Se poate si asa : : Tuesday, 1 August 2006

Mirele incearca sa se ridice la
inaltimea asteptarilor miresei Mirele incearca sa se ridice la inaltimea asteptarilor miresei

Poze gen Se poate si asa : : Monday, 11 December 2006

Oare s-or duce la schi? Oare s-or duce la schi?

Poze gen Se poate si asa : : Wednesday, 12 April 2006

Cel mai cinstit comerciant Cel mai cinstit comerciant

Langa cinematograful Cultural

Poze gen Se poate si asa : : Friday, 18 August 2006

L-am rugat pe sotul meu sa curete
jumatate din cartofii de pe masa si sa-i
puna la fiert. Iata ce am gasit in oala! L-am rugat pe sotul meu sa curete jumatate din cartofii de pe masa si sa-i puna la fiert. Iata ce am gasit in oala!

Poze gen Se poate si asa : : Thursday, 21 November 2013

Masca de protectie tip celofan Masca de protectie tip celofan

Poze gen Se poate si asa : : Wednesday, 4 July 2007

Pe strazile din Bucuresti sa fii atent
sa nu deranjezi haitele de caini
vagabonzi (maidanezi), poate scapi cu
viata! Pe strazile din Bucuresti sa fii atent sa nu deranjezi haitele de caini vagabonzi (maidanezi), poate scapi cu viata!

Poze gen Se poate si asa : : Monday, 29 January 2007