Facut din nisip, pe plaja

Picture from category: Poze din Arta

proposed: 10 Mar 2006
Facut din nisip, pe plaja

Facut din nisip, pe plaja
Plaja din Maryland

Din furculite
previous picture
Facut din nisip, pe plaja. Plaja din Maryland
next picture

Un alt Tour Eiffel Un alt Tour Eiffel

Poze din Arta : : Monday, 23 July 2007

Pisica neagra pitita in lanul de grau Pisica neagra pitita in lanul de grau

Poze din Arta : : Sunday, 6 May 2007

Arta italiana Arta italiana

Poze din Arta : : Tuesday, 3 October 2006

Kiss of death Kiss of death

Poze din Arta : : Wednesday, 13 February 2008

Din furculite Din furculite

Poze din Arta : : Wednesday, 8 March 2006

Aranjamente florale Aranjamente florale

Poze din Arta : : Tuesday, 28 March 2006

Copacul cu frunze de aur... Copacul cu frunze de aur...

O idee simpla si de impact, cu doar putina hartie si carton

Poze din Arta : : Monday, 12 March 2007

Arta din nisip... Arta din nisip...

Poze din Arta : : Tuesday, 28 March 2006

Apus in Africa Apus in Africa

Poze din Arta : : Wednesday, 18 April 2007

Sculptura in nisip Sculptura in nisip

Poze din Arta : : Wednesday, 2 August 2006

Castelul de hartie Castelul de hartie

Multa ingeniozitate. Iti vin idei?

Poze din Arta : : Tuesday, 29 May 2007

Am iesit aseara la o plimbare de 47 de
ore... Am iesit aseara la o plimbare de 47 de ore...

Poze din Arta : : Thursday, 7 December 2006

Mai devreme sau mai tarziu, orice gard
ghimpat cade Mai devreme sau mai tarziu, orice gard ghimpat cade

Libertatea e parte a naturii

Poze din Arta : : Wednesday, 23 July 2008

Trecem dincolo? Trecem dincolo?

Poze din Arta : : Tuesday, 5 June 2007

Poze din Arta : : Thursday, 2 March 2006