Ei doar se plimba, nu protesteaza

Picture from category: Poze cu Atitudine

proposed: 2 Mar 2006
Ei doar se plimba, nu protesteaza

Ei doar se plimba, nu protesteaza
Traducere ~ Protestele sunt pentru cei ce nu sunt patrioti. Cei care protesteaza sunt grei de cap. Suntem impotriva celor care protesteaza.

Proba de concentrare
previous picture
Calusar in Gara de Nord, Bucuresti
next picture

Poate daca fac pe mortu nu ma vede...
sau asta era la ursi? Poate daca fac pe mortu nu ma vede... sau asta era la ursi?

Poze cu Atitudine : : Monday, 27 August 2007

Strutul modern Strutul modern

Iar s-a speriat Georgica!

Poze cu Atitudine : : Thursday, 23 November 2006

Ce face o blonda dupa un accident pe
autostrada? Ce face o blonda dupa un accident pe autostrada?

Raspuns corect: se piaptana.

Poze cu Atitudine : : Wednesday, 16 August 2006

Pentru hartie igienica, mergeti la
sergent Pentru hartie igienica, mergeti la sergent

Poze cu Atitudine : : Thursday, 15 February 2007

In armata e disciplina, nu gluma! In armata e disciplina, nu gluma!

Ce-i drept, diciplina nu e totusi obligatorie

Poze cu Atitudine : : Thursday, 22 March 2007

Calusar in Gara de Nord, Bucuresti Calusar in Gara de Nord, Bucuresti

Poze cu Atitudine : : Wednesday, 8 March 2006

Papusa gasita in fata intrarii sediului
alcoolicilor anonimi Papusa gasita in fata intrarii sediului alcoolicilor anonimi

Din pacate, transportata la spital, nu a mai putut fi salvata. Pioasa memorie vesnica. (si veniti naibii mai din timp la noi)

Poze cu Atitudine : : Thursday, 11 May 2006

Face o poza sau danseaza un vechi dans
traditional? Face o poza sau danseaza un vechi dans traditional?

Poze cu Atitudine : : Friday, 2 March 2007

Discutia elibereaza de stres daca ai un
partener bun Discutia elibereaza de stres daca ai un partener bun

Poze cu Atitudine : : Monday, 19 June 2006

Efecte speciale Efecte speciale

Pac - pac! AM ZIS primu'! Gata! esti lovit!

Poze cu Atitudine : : Tuesday, 30 May 2006

Cand mai vezi un fluture la National
Geographics... Cand mai vezi un fluture la National Geographics...

... asa a fost fotografiat, de indivizi care par ridicoli, ca sa ne aduca noua senzatia de real...

Poze cu Atitudine : : Friday, 2 November 2007

Barbatii... niciodata satisfacuti! Barbatii... niciodata satisfacuti!

Poze cu Atitudine : : Monday, 29 January 2007

Cu Dumnezeu inainte... Cu Dumnezeu inainte...

Poze cu Atitudine : : Monday, 26 June 2006

Ce cred votantii in legatura cu
programele electorale Ce cred votantii in legatura cu programele electorale

Poze cu Atitudine : : Friday, 12 January 2007

Aici se odihneste in pace scumpa mea
sotie Aici se odihneste in pace scumpa mea sotie

Primeste-o Doamne cu aceeasi bucurie cu care ti-o trimit eu

Poze cu Atitudine : : Friday, 2 May 2008