Casa noastra de la tara

Picture from category: Poze cu Ciudatenii

proposed: 16 Jun 2008
Casa noastra de la tara

Casa noastra de la tara

Un moment de relaxare la mare altitudine. ...Poate ar fi trebuit sa cumpar mai multe baloane?
previous picture
mumia anului 2008
next picture

Chiosc de legume proaspete si internet
curat Chiosc de legume proaspete si internet curat

Poze cu Ciudatenii : : Tuesday, 8 June 2010

Ai o masina buna? Ai si permisul de
zburat la tine? Ai o masina buna? Ai si permisul de zburat la tine?

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 19 February 2007

Anorexia este o boala, nu o moda! Anorexia este o boala, nu o moda!

Anorexia este o cauza majora de deces

Poze cu Ciudatenii : : Friday, 5 November 2010

Asigurarea suplimentara la masina Asigurarea suplimentara la masina

Cand deschizi capota, nu uita sa tragi si zavorul...

Poze cu Ciudatenii : : Wednesday, 23 May 2007

Lansatorul de rachete, in urma taierilor
de buget Lansatorul de rachete, in urma taierilor de buget

Lansatorul de gloante de pistol, arma ieftina si eficienta. Operatorul poate fi ales dintre miile de datornici la stat... :-)

Poze cu Ciudatenii : : Wednesday, 22 August 2007

Burn! Burn!

Si masinile?

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 11 June 2007

Balansoar pentru noi doi! Cu scaune! Balansoar pentru noi doi! Cu scaune!

Poze cu Ciudatenii : : Friday, 8 October 2010

Poza usor neverosimila Poza usor neverosimila

Cine mai intra in poza? E vreun martian pe aici? Poate vrea sa intre si acesta in poza...

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 3 July 2008

Mi-am luat catel Mi-am luat catel

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 27 September 2007

Cineva a invatat sa conduca masina in
lanul de porumb Cineva a invatat sa conduca masina in lanul de porumb

Poze cu Ciudatenii : : Sunday, 4 May 2008

Pantaloni cu model? Ce &*^!% reprezinta? Pantaloni cu model? Ce &*^!% reprezinta?

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 21 June 2007

Cum e cu invartitul in cerc Cum e cu invartitul in cerc

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 26 November 2007

Colega lui Dezbracatu'?!?? Colega lui Dezbracatu'?!??

Sau ce se mai poarta prin Bucuresti, in Complexul studentesc Regie Grozavesti

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 29 March 2007

Statuia de sub pamant? Statuia de sub pamant?

Poze cu Ciudatenii : : Friday, 23 November 2007

Supermasina secreta a Politiei Supermasina secreta a Politiei

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 12 April 2007