Dintre sute de catarge... pe care sa ma asez?

Picture from category: Poze din Arta

proposed: 10 Feb 2006
Dintre sute de catarge... pe care sa ma
asez?

Dintre sute de catarge... pe care sa ma asez?

Iar o sa ma certe ca vin prea tarziu acasa...
previous picture

next picture

Mai devreme sau mai tarziu, orice gard
ghimpat cade Mai devreme sau mai tarziu, orice gard ghimpat cade

Libertatea e parte a naturii

Poze din Arta : : Wednesday, 23 July 2008

Bec Bec

Poze din Arta : : Wednesday, 31 October 2007

Artera vitala Artera vitala

National Geographic Best Pictures

Poze din Arta : : Friday, 13 October 2006

Clopot cu limba muzicala Clopot cu limba muzicala

Poze din Arta : : Wednesday, 30 May 2007

No comment No comment

Poze din Arta : : Friday, 7 April 2006

Cum sa-ti savurezi cafeaua! Cum sa-ti savurezi cafeaua!

Poze din Arta : : Wednesday, 21 February 2007

Facut din nisip, pe plaja Facut din nisip, pe plaja

Plaja din Maryland

Poze din Arta : : Friday, 10 March 2006

I-am calcat pe toti si le-am depus
bicicletele in centru I-am calcat pe toti si le-am depus bicicletele in centru

Cum sa se rezolve problema biciclistilor in Bucuresti! Solutie propusa de soferi. Monumentul biciclistului necunoscut.

Poze din Arta : : Thursday, 15 February 2007

Corpul uman Corpul uman

Poze din Arta : : Tuesday, 10 October 2006

Pictorul iranian IMAN MALEKI (intai am
crezut ca e o poza) Pictorul iranian IMAN MALEKI (intai am crezut ca e o poza)

geniu al realismului, considerat cel mai bun pictor realist din lume. Picturile lui concureaza cu foto digitale de 10 MB

Poze din Arta : : Monday, 2 July 2007

Castelul de hartie Castelul de hartie

Multa ingeniozitate. Iti vin idei?

Poze din Arta : : Tuesday, 29 May 2007

Tanc ce tocmai trage un proiectil Tanc ce tocmai trage un proiectil

Poze din Arta : : Wednesday, 30 January 2008

Floare Floare

Poze din Arta : : Thursday, 17 May 2007

Am prins pe Dumnezeu de picior iar luna
am agatat-o de macara Am prins pe Dumnezeu de picior iar luna am agatat-o de macara

Poze din Arta : : Wednesday, 12 March 2008

Strada cu amintiri Strada cu amintiri

Poze din Arta : : Friday, 15 June 2007