Special pentru cei de la primarie care blokeaza rotile

Picture from category: Poze cu Masini frumoase haioase

proposed by: Eduard on date: 13 May 2008
Special pentru cei de la primarie care
blokeaza rotile

Special pentru cei de la primarie care blokeaza rotile
Super masina AudiTT

Asa arata noua masina marca IKEA
previous picture
Special pentru cei de la primarie care blocheaza rotile. Super masina AudiTT
next picture

Noua masina a Politiei Romane: need for
speed Noua masina a Politiei Romane: need for speed

Siguranta si incredere

Poze cu Masini frumoase haioase : : Monday, 7 May 2007

Mi-am echipat masina cu cauciucuri de
iarna! Mi-am echipat masina cu cauciucuri de iarna!

Poze cu Masini frumoase haioase : : Tuesday, 18 December 2007

Parcarea. Lectia 10. Parcarea. Lectia 10.

M-am uitat in oglinda si apa parea mult mai departe, parca asa ne-au invatat si la scoala.

Poze cu Masini frumoase haioase : : Thursday, 23 February 2006

Parcarea. Lectia 12. Parcarea. Lectia 12.

Recunoasteti ca voi nu puteti? Si aveti de mult timp carnetul.

Poze cu Masini frumoase haioase : : Thursday, 23 February 2006

Greu de depasit III Greu de depasit III

Bucuresti, Bucuresti, orasul meu de vis esti!

Poze cu Masini frumoase haioase : : Thursday, 8 February 2007

Tunning pentru volan Tunning pentru volan

Poze cu Masini frumoase haioase : : Wednesday, 7 February 2007

Cum sa distrugi un Ferrari Cum sa distrugi un Ferrari

Poze cu Masini frumoase haioase : : Friday, 6 October 2006

Dacia Logan modificata Dacia Logan modificata

Poze cu Masini frumoase haioase : : Friday, 26 May 2006

Masina second hand de vanzare din
Ucraina (cu mici defecte) Masina second hand de vanzare din Ucraina (cu mici defecte)

Poze cu Masini frumoase haioase : : Monday, 13 November 2006

Oare se va vindeca? Oare se va vindeca?

Poze cu Masini frumoase haioase : : Thursday, 2 February 2006

De care masina iti pare mai rau? De care masina iti pare mai rau?

Poze cu Masini frumoase haioase : : Tuesday, 18 December 2007

Demonstratie: Vointa nu tine loc si de
minte! Demonstratie: Vointa nu tine loc si de minte!

Poze cu Masini frumoase haioase : : Tuesday, 15 August 2006

Full Tunning Full Tunning

Poze cu Masini frumoase haioase : : Friday, 1 September 2006

Asigurarea suplimentara gratuita pentru
masini Asigurarea suplimentara gratuita pentru masini

Poze cu Masini frumoase haioase : : Thursday, 19 April 2007

Distinctie Distinctie

Poze cu Masini frumoase haioase : : Friday, 10 February 2006