Un puiut mic mic de iepuras

Picture from category: Poze cu Animalute Pui haiosi

proposed by: Georgiana on date: 19 Apr 2008
Un puiut mic mic de iepuras

Un puiut mic mic de iepuras
Ce mari sunt picioarele din spate!

Gradinita puiutilor de panda
previous picture
Tigrisori
next picture

Cel mai trist pisicut Cel mai trist pisicut

Poze cu Animalute Pui haiosi : : Wednesday, 1 November 2006

Daca n-am fost cuminte... am picat de pe
dulap Daca n-am fost cuminte... am picat de pe dulap

Poze cu Animalute Pui haiosi : : Thursday, 8 June 2006

Asa as vrea si eu sa dorm la birou Asa as vrea si eu sa dorm la birou

sa lucrez ce lucrez... ma ia somnul... si vine seful si zice: a adormit asta micu' cu picioarele'n sus... sa-i fac eu treaba'n loc.

Poze cu Animalute Pui haiosi : : Tuesday, 5 June 2007

Little puppy Little puppy

Poze cu Animalute Pui haiosi : : Tuesday, 13 May 2008

Hamac pentru pisicuti Hamac pentru pisicuti

Poze cu Animalute Pui haiosi : : Monday, 9 July 2007

Tigrisori Tigrisori

Poze cu Animalute Pui haiosi : : Saturday, 19 April 2008

Am mancat pana-am dat in branci de
oboseala Am mancat pana-am dat in branci de oboseala

Grea mai e viata asta si complicata...

Poze cu Animalute Pui haiosi : : Monday, 16 October 2006

Un mic puiut de cangur la o gustare mica Un mic puiut de cangur la o gustare mica

Poze cu Animalute Pui haiosi : : Tuesday, 13 May 2008

Ne-am apucat de crosetat, dar nu ne-a
iesit... Ne ierti? Ne-am apucat de crosetat, dar nu ne-a iesit... Ne ierti?

Poze cu Animalute Pui haiosi : : Thursday, 15 May 2008

Cavalerii mesei rotunde :-) Cavalerii mesei rotunde :-)

Poze cu Animalute Pui haiosi : : Friday, 27 April 2007

Baaa! Eu sunt pisica sau gaina? Baaa! Eu sunt pisica sau gaina?

Daca era Pastele si eu eram iepuras, mai intelegeam!! Dar asa??!??

Poze cu Animalute Pui haiosi : : Friday, 4 April 2008

Sunt al naibii de suparat...
dezamagit... Sunt al naibii de suparat... dezamagit...

Stapanii mei au platit pt mine doar cat pt o pereche de baterii?

Poze cu Animalute Pui haiosi : : Wednesday, 12 September 2007

Nuu vreauu smantanaaa! Mie-mi place
lapticul Nuu vreauu smantanaaa! Mie-mi place lapticul

Poze cu Animalute Pui haiosi : : Thursday, 1 June 2006

Inca putin... inca putin.... apoi o sa
sar!!! Inca putin... inca putin.... apoi o sa sar!!!

Poze cu Animalute Pui haiosi : : Friday, 10 February 2006

Nu pricep... Unde-i laptele? Care-i faza
cu biberonul? Nu pricep... Unde-i laptele? Care-i faza cu biberonul?

Poze cu Animalute Pui haiosi : : Saturday, 4 October 2008