Voi puteti sa stati pe pereti?

Picture from category: Poze cu Ciudatenii

proposed: 1 Feb 2008
Voi puteti sa stati pe pereti?

Voi puteti sa stati pe pereti?

Cadoul pentru soacra-mea e in masina.... il mai scoatem la primavara!
previous picture
Pofta buna! My God!!!. O conserva fioroasa
next picture

Oare cum se merge pe asa o bicicleta?!? Oare cum se merge pe asa o bicicleta?!?

Cineva care nu si-a asigurat fiecare componenta de la bicileta in parte. Mai era o poza pe site cu o astfel de bicileta...

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 24 July 2006

O farsa pe care sa o faci colegului O farsa pe care sa o faci colegului

Se va bucura, mai ales daca are ceva urgent de lucrat la calculator

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 26 November 2007

mica sirena mica sirena

[ Admin: Mona, multumim pentru propunere... poza asta e un trucaj cunoscut, reprezentand chipurile corpul unei sirene descoperita pe o insula in nu stiu ce mare sau ocean. Oricum, e un fals... ]

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 4 August 2008

Livram orice oriunde Livram orice oriunde

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 30 August 2007

Sport extrem? Daca tot nu avem apa,
noroi sa fie! Sport extrem? Daca tot nu avem apa, noroi sa fie!

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 29 September 2008

Paartieeee!!!... De ce nu te feresti ma
rog frumos? Paartieeee!!!... De ce nu te feresti ma rog frumos?

Poze cu Ciudatenii : : Tuesday, 8 August 2006

Atentie cad pietre! Atentie cad pietre!

Ok, dar chiar tot muntele?

Poze cu Ciudatenii : : Friday, 6 October 2006

Calabalac Calabalac

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 17 September 2007

Sentimentul inutilitatii Sentimentul inutilitatii

Scara

Poze cu Ciudatenii : : Wednesday, 23 May 2007

Taxi de doua locuri. Pentru perioadele
de criza financiara Taxi de doua locuri. Pentru perioadele de criza financiara

nu consuma niciun gram de benzina si niciun dram de energie electrica

Poze cu Ciudatenii : : Friday, 10 October 2008

You've got male! You've got male!

Poze cu Ciudatenii : : Wednesday, 25 April 2007

Iar am ramas fara benzina Iar am ramas fara benzina

Poze cu Ciudatenii : : Sunday, 10 June 2007

Un om foarte curat isi cara si matura
dupa el Un om foarte curat isi cara si matura dupa el

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 15 October 2007

Cu oita rosie, animal de companie, la
plimbare Cu oita rosie, animal de companie, la plimbare

poate lanseaza un nou trend... poate din neatentie in loc de catel a luat oaia. sau poate nici nu face diferenta. acum avem si oite pe strada... asteptam si tricolore :-)

Poze cu Ciudatenii : : Tuesday, 16 September 2008

Nu te-ai astepta, nu? Masina aruncata la
pubela de gunoi Nu te-ai astepta, nu? Masina aruncata la pubela de gunoi

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 25 October 2007