Cabina telefonica cu schepsis

Picture from category: Poze cu Ciudatenii

proposed by: Marius on date: 16 Nov 2007
Cabina telefonica cu schepsis

Cabina telefonica cu schepsis

Descarcare precoce
previous picture
Brazilianul pe care nu-i bine sa-l intalnesti noaptea pe strada. Arata normal, apoi, dupa ce se concenteaza un pic, ii scoate din orbite...
next picture

Moda 2006 in zonele cu inundatii Moda 2006 in zonele cu inundatii

Poze cu Ciudatenii : : Wednesday, 2 August 2006

Un moment de relaxare la mare altitudine Un moment de relaxare la mare altitudine

...Poate ar fi trebuit sa cumpar mai multe baloane?

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 9 June 2008

Burn! Burn!

Si masinile?

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 11 June 2007

Te servesc cu un McChicken? Te servesc cu un McChicken?

Poze cu Ciudatenii : : Tuesday, 18 November 2008

O inghetata numai pentru tine O inghetata numai pentru tine

acest cadou este doar pentru persoanele care au nevoie de apreciere, sau cele care tin o dieta stricta...

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 23 November 2006

Sunt celebru, nu ma recunosti? Sunt celebru, nu ma recunosti?

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 24 July 2006

Perdeaua de la baie Perdeaua de la baie

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 26 November 2007

Masina prinsa in lava solidificata! Masina prinsa in lava solidificata!

Ai zice ca indicatoarele rupte de pe masina fusesera folosite pe post de vasle...

Poze cu Ciudatenii : : Friday, 4 May 2007

Sauna Sauna

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 13 September 2007

Livram orice oriunde Livram orice oriunde

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 30 August 2007

Un loc nepotrivit pentru a parca un
avion Un loc nepotrivit pentru a parca un avion

Un avion prabusit in mare si scufundat
Undersea Images - David Doubilet, Luz de agua

Poze cu Ciudatenii : : Wednesday, 27 August 2008

Fast Food HIV Fast Food HIV

Vanzari la greu...

Poze cu Ciudatenii : : Tuesday, 27 March 2007

Cum sa-ti faci o bicicleta in 10
minute... Cum sa-ti faci o bicicleta in 10 minute...

Avantaj: nu mai trebuie sa platesti taxa de WC prin oras. Sau chiar poti castiga un ban cinstit inchiriind-o.

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 17 July 2006

Festivalul vacutelor Festivalul vacutelor

Poze cu Ciudatenii : : Tuesday, 23 October 2007

You've got male! You've got male!

Poze cu Ciudatenii : : Wednesday, 25 April 2007