Incatusat, sugrumat, oprimat de propriul hobby

Picture from category: Poze cu Ciudatenii

proposed: 2 Nov 2007
Incatusat, sugrumat, oprimat de propriul
hobby

Incatusat, sugrumat, oprimat de propriul hobby

De ce nu-mi mai merge aparatul foto, ca doar am grija de el?. il curat de fiecare data, ultima oara l-am si spalat cu detergent de vase...
previous picture
S-a raportat rrafic intens pe autostrada
next picture

Pista pentru biciclisti! Pista pentru biciclisti!

... cu putintica indemanare, orice se poate. daca nu, la doctor cu voi, anormalilor! cine v-a pus sa va luati biciclete?

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 15 February 2007

Mi-am luat catel Mi-am luat catel

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 27 September 2007

Reclama la un restaurant: masina e pusa
pe acoperis Reclama la un restaurant: masina e pusa pe acoperis

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 12 April 2007

Masina prinsa in lava solidificata! Masina prinsa in lava solidificata!

Ai zice ca indicatoarele rupte de pe masina fusesera folosite pe post de vasle...

Poze cu Ciudatenii : : Friday, 4 May 2007

Just married Just married

Nu mai aveau limuzine la centrul de inchirieri

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 11 December 2006

Brazilianul pe care nu-i bine sa-l
intalnesti noaptea pe strada Brazilianul pe care nu-i bine sa-l intalnesti noaptea pe strada

Arata normal, apoi, dupa ce se concenteaza un pic, ii scoate din orbite...

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 22 November 2007

N-am reusit sa intind rufele pe sarma! N-am reusit sa intind rufele pe sarma!

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 27 September 2007

Statuia de sub pamant? Statuia de sub pamant?

Poze cu Ciudatenii : : Friday, 23 November 2007

Ochi de melc Ochi de melc

In Argentina, parca? Brazilia?
Omul cu ochii care ies din orbite

Poze cu Ciudatenii : : Saturday, 12 January 2008

Nu te-ai astepta, nu? Masina aruncata la
pubela de gunoi Nu te-ai astepta, nu? Masina aruncata la pubela de gunoi

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 25 October 2007

Cum sa te urci pe o camila si sa pari ca
faci mult mai mult! Cum sa te urci pe o camila si sa pari ca faci mult mai mult!

Daca mai esti si soldat american, va apare si o stire in ziare, cum ca soldatii americani.... bla bla... stim deja

Poze cu Ciudatenii : : Wednesday, 6 June 2007

Festivalul vacutelor Festivalul vacutelor

Poze cu Ciudatenii : : Tuesday, 23 October 2007

Iar a gresit miscarea, trebuia sa dea cu
pumnul! Iar a gresit miscarea, trebuia sa dea cu pumnul!

Poze cu Ciudatenii : : Tuesday, 8 August 2006

Pantaloni cu model? Ce &*^!% reprezinta? Pantaloni cu model? Ce &*^!% reprezinta?

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 21 June 2007

S-a raportat rrafic intens pe autostrada S-a raportat rrafic intens pe autostrada

Poze cu Ciudatenii : : Friday, 2 November 2007