De ce nu-mi mai merge aparatul foto, ca doar am grija de el?

Picture from category: Poze cu Ciudatenii

proposed: 1 Nov 2007
De ce nu-mi mai merge aparatul foto, ca
doar am grija de el?

De ce nu-mi mai merge aparatul foto, ca doar am grija de el?
il curat de fiecare data, ultima oara l-am si spalat cu detergent de vase...

Vand bicicleta cu care sa fugi de datorii
previous picture
Incatusat, sugrumat, oprimat de propriul hobby
next picture

Masina prinsa in lava solidificata! Masina prinsa in lava solidificata!

Ai zice ca indicatoarele rupte de pe masina fusesera folosite pe post de vasle...

Poze cu Ciudatenii : : Friday, 4 May 2007

Si un vapor e tot o marfa de
transportat... cu vaporul Si un vapor e tot o marfa de transportat... cu vaporul

in special daca are o gaura

Poze cu Ciudatenii : : Tuesday, 24 July 2007

Cum a evadat catelul Cum a evadat catelul

Poze cu Ciudatenii : : Friday, 23 November 2007

Atentie cad pietre! Atentie cad pietre!

Ok, dar chiar tot muntele?

Poze cu Ciudatenii : : Friday, 6 October 2006

mica sirena mica sirena

[ Admin: Mona, multumim pentru propunere... poza asta e un trucaj cunoscut, reprezentand chipurile corpul unei sirene descoperita pe o insula in nu stiu ce mare sau ocean. Oricum, e un fals... ]

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 4 August 2008

Colectionez timbre Colectionez timbre

Poze cu Ciudatenii : : Tuesday, 7 August 2007

Moda 2006 in zonele cu inundatii Moda 2006 in zonele cu inundatii

Poze cu Ciudatenii : : Wednesday, 2 August 2006

Ochi de melc Ochi de melc

In Argentina, parca? Brazilia?
Omul cu ochii care ies din orbite

Poze cu Ciudatenii : : Saturday, 12 January 2008

Sport extrem? Daca tot nu avem apa,
noroi sa fie! Sport extrem? Daca tot nu avem apa, noroi sa fie!

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 29 September 2008

S-a raportat rrafic intens pe autostrada S-a raportat rrafic intens pe autostrada

Poze cu Ciudatenii : : Friday, 2 November 2007

N-am reusit sa intind rufele pe sarma! N-am reusit sa intind rufele pe sarma!

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 27 September 2007

Cum te intorci, cum se distreaza pe
seama ta! Cum te intorci, cum se distreaza pe seama ta!

Da, dar pana si manechinele?

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 15 February 2007

La masa de pocker e o tacere de gheata.
Ce maini or avea? La masa de pocker e o tacere de gheata. Ce maini or avea?

Poze cu Ciudatenii : : Tuesday, 19 June 2007

Asteptam pana trec ele strada? Asteptam pana trec ele strada?

Sa ne rugam sa ploua mult... prea mult

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 26 January 2006

Livram orice oriunde Livram orice oriunde

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 30 August 2007