Casa din sticle

Picture from category: Poze din Constructii

proposed: 29 Oct 2007
Casa din sticle

Casa din sticle

O benzinarie poate arata si a ceainic!
previous picture
Am tras la un hotel cu totul deosebit
next picture

Arcul de Triumf frantuzesc, miniaturizat
si relocat in Viena Arcul de Triumf frantuzesc, miniaturizat si relocat in Viena

Parcul constructiilor in miniatura

Poze din Constructii : : Friday, 20 April 2007

Mirador, Madrid, Spain Mirador, Madrid, Spain

Poze din Constructii : : Thursday, 16 October 2008

Hotel de gheata Hotel de gheata

Poze din Constructii : : Thursday, 23 February 2006

Intrarea principala Gaudi Intrarea principala Gaudi

in Barcelona

Poze din Constructii : : Monday, 12 March 2007

Cine mai are casa ca a mea? Cine mai are casa ca a mea?

Poze din Constructii : : Tuesday, 7 February 2006

Trebuie sa fii David Cooperfield sa bagi
masina in garaj Trebuie sa fii David Cooperfield sa bagi masina in garaj

Sau il chemi pe el sa ti-o parcheze in garajul casei celei noi

Poze din Constructii : : Tuesday, 3 April 2007

Plan inclinat la intrarea in garaj Plan inclinat la intrarea in garaj

Poze din Constructii : : Monday, 14 May 2007

Tenis la inaltime Tenis la inaltime

Teren de tenis pe cea mai inalta cladire din Dubai

Poze din Constructii : : Monday, 9 April 2007

Casa care se topeste Casa care se topeste

Mi-am dus ieri viitoarea sotie in vizita acasa la mine. Nu stiu de ce, dar nu imi mai raspunde la telefon.

Poze din Constructii : : Monday, 22 January 2007

Cartiere de locuinte in Mexic. Poza 2. Cartiere de locuinte in Mexic. Poza 2.

Poze din Constructii : : Friday, 25 August 2006

Turnul inclinat din Pissa - sau Pizza,
dupa unii :)) Turnul inclinat din Pissa - sau Pizza, dupa unii :))

Parcul constructiilor in miniatura din Viena

Poze din Constructii : : Friday, 20 April 2007

Toaleta! La standarde internationale. La
anumite standarde. Toaleta! La standarde internationale. La anumite standarde.

Poze din Constructii : : Wednesday, 31 January 2007

Pentru ingineri - Mai exista un tip de
retea: Reteaua tip Puzzle Pentru ingineri - Mai exista un tip de retea: Reteaua tip Puzzle

Poze din Constructii : : Monday, 24 November 2008

Ce se poate face cu cateva sute (mii?)
de oua Ce se poate face cu cateva sute (mii?) de oua

Poze din Constructii : : Friday, 24 March 2006

Conserve Conserve

Poze din Constructii : : Wednesday, 18 January 2006