Reclama desteapta Ariel: petele ies atat de usor!

Picture from category: Poze cu Reclame tari

proposed by: Marius on date: 24 Oct 2007
Reclama desteapta Ariel: petele ies atat
de usor!

Reclama desteapta Ariel: petele ies atat de usor!
vezi pata din poza, de pe camasa, si cum a fost realizata ea...

Asta da tampon absorbant!
previous picture
Reclama desteapta Playboy: Prosop Playboy. I can be the March Playmate
next picture

Lasa-i pe ei sa se joace, e rolul tau sa
veghezi insa Lasa-i pe ei sa se joace, e rolul tau sa veghezi insa

Save the children = Salvati copiii

Poze cu Reclame tari : : Tuesday, 8 May 2007

Zoomania Zoomania

Poze cu Reclame tari : : Monday, 25 September 2006

Size doesn't matter, Pluto is a planet! Size doesn't matter, Pluto is a planet!

Poze cu Reclame tari : : Tuesday, 19 September 2006

Ce zici? Ne intrecem o tura? Ce zici? Ne intrecem o tura?

Poze cu Reclame tari : : Friday, 22 December 2006

McDonald's in Rusia McDonald's in Rusia

Poze cu Reclame tari : : Monday, 27 November 2006

Un ciorap foarte, foarte opac! Un ciorap foarte, foarte opac!

Very, very opaque stockings

Poze cu Reclame tari : : Friday, 23 June 2006

Super Super

Poze cu Reclame tari : : Thursday, 25 May 2006

Toaleta cu suport. Ca tu sa poti butona
si aici telefonul mobil Toaleta cu suport. Ca tu sa poti butona si aici telefonul mobil

Poze cu Reclame tari : : Friday, 20 April 2007

Durex cu striatii Durex cu striatii

Poze cu Reclame tari : : Thursday, 24 May 2007

Simplu si de efect Simplu si de efect

Poze cu Reclame tari : : Tuesday, 25 April 2006

Ce ne spun creativii de la Scholz &
Friends inca din 2006? Viata e prea
scurta ca sa ai un job de rahat! Ce ne spun creativii de la Scholz & Friends inca din 2006? Viata e prea scurta ca sa ai un job de rahat!

Life is too short for the wrong job. (2006, Scholz & Friends, pentru Jobsintown.de)

Poze cu Reclame tari : : Thursday, 7 November 2013

Analogie. Anti-fumat! Analogie. Anti-fumat!

Poze cu Reclame tari : : Wednesday, 22 November 2006

TAMPAX TAMPAX

Leo Burnett

Poze cu Reclame tari : : Thursday, 21 September 2006

Traducere: Orasul care nu doarme
niciodata. Trezeste-te! Traducere: Orasul care nu doarme niciodata. Trezeste-te!

Iar marca de cafea nu o descifrez! (Reclama probabil din NYC - New York City)

Poze cu Reclame tari : : Friday, 2 June 2006

Reclama facuta de cei de la Toys'R'Us Reclama facuta de cei de la Toys'R'Us

costa doar 19.99euro

Poze cu Reclame tari : : Tuesday, 21 November 2006