Reclama desteapta Ariel: petele ies atat de usor!

Picture from category: Poze cu Reclame tari

proposed by: Marius on date: 24 Oct 2007
Reclama desteapta Ariel: petele ies atat
de usor!

Reclama desteapta Ariel: petele ies atat de usor!
vezi pata din poza, de pe camasa, si cum a fost realizata ea...

Asta da tampon absorbant!
previous picture
Reclama desteapta Playboy: Prosop Playboy. I can be the March Playmate
next picture

Imbratisezi mai usor moartea cand se
ocupa niste profesionisti de tine...
www.morfeu.ro Imbratisezi mai usor moartea cand se ocupa niste profesionisti de tine... www.morfeu.ro

www.morfeu.ro

Poze cu Reclame tari : : Friday, 6 July 2012

Simplu si de efect Simplu si de efect

Poze cu Reclame tari : : Tuesday, 25 April 2006

Ei, ce atata scandal? L-am cumparat la
reduceri, da...? Ei, ce atata scandal? L-am cumparat la reduceri, da...?

Nu vedeti ce frumos e? pacat ca n-am avut bani si de stangul...

Poze cu Reclame tari : : Wednesday, 27 December 2006

Zoomania Zoomania

Poze cu Reclame tari : : Monday, 25 September 2006

Vesnica Pomenire - Coliva cu Qr, ultima
reclama la pompe funebre Vesnica Pomenire - Coliva cu Qr, ultima reclama la pompe funebre

Poze cu Reclame tari : : Friday, 23 March 2012

Reclama Duracell Reclama Duracell

Poze cu Reclame tari : : Wednesday, 24 October 2007

In saptamana de la lansarea filmului
Shark Tale In saptamana de la lansarea filmului Shark Tale

Poze cu Reclame tari : : Tuesday, 21 November 2006

O masina cu toate dotarile O masina cu toate dotarile

Nice wheels

Poze cu Reclame tari : : Thursday, 30 November 2006

Ingenios Ingenios

Poze cu Reclame tari : : Thursday, 20 April 2006

McDonald's in Rusia McDonald's in Rusia

Poze cu Reclame tari : : Monday, 27 November 2006

Golden Drum Award 2006 - McCann-Erickson
Romania Golden Drum Award 2006 - McCann-Erickson Romania

Maggi. If only women spent less time cooking (daca femeile ar fi petrecut mai putin timp cu gatitul)

Poze cu Reclame tari : : Tuesday, 6 March 2007

Nu mai stramba din nas, mai bine sa fii
curat... Nu mai stramba din nas, mai bine sa fii curat...

Poze cu Reclame tari : : Thursday, 6 July 2006

Bere slab alcolizata. Light. Bere slab alcolizata. Light.

Poze cu Reclame tari : : Thursday, 7 December 2006

Super Super

Poze cu Reclame tari : : Thursday, 25 May 2006

Mr. Clean Road Mr. Clean Road

Poze cu Reclame tari : : Monday, 20 November 2006