Sistem de inchidere. Motorul merge la pedale

Picture from category: Poze cu Masini frumoase haioase

proposed: 10 Oct 2007
Sistem de inchidere. Motorul merge la
pedale

Sistem de inchidere. Motorul merge la pedale

In lipsa de locuri de parcare suficiente...
previous picture
Doi ursuleti Panda intr-o masina!
next picture

Tehnica parcarii unui Tico langa un
BMW... Tehnica parcarii unui Tico langa un BMW...

...Dupa... Satisfactia muncii bine facute, desi ar fi fost un pic de loc si de mai bine. Si maine e o zi.

Poze cu Masini frumoase haioase : : Monday, 1 May 2006

Smart Porsche Smart Porsche

Poze cu Masini frumoase haioase : : Friday, 7 November 2008

In caz de cresteri mari la benzina,
spargeti geamul! In caz de cresteri mari la benzina, spargeti geamul!

Poze cu Masini frumoase haioase : : Monday, 12 February 2007

Parcarea. Lectia 2. Parcarea. Lectia 2.

Poze cu Masini frumoase haioase : : Thursday, 23 February 2006

Calitatea sunetului de la esapament e in
detaliile tunningului Calitatea sunetului de la esapament e in detaliile tunningului

Poze cu Masini frumoase haioase : : Wednesday, 7 March 2007

In acelasi trafic... In acelasi trafic...

Poze cu Masini frumoase haioase : : Thursday, 2 March 2006

Parcarea. Lectia 4. Parcarea. Lectia 4.

Poze cu Masini frumoase haioase : : Thursday, 23 February 2006

Stil Stil

Poze cu Masini frumoase haioase : : Wednesday, 22 March 2006

Facem o tura? Facem o tura?

Poze cu Masini frumoase haioase : : Thursday, 2 March 2006

Super masina super design Super masina super design

Ce mi-ar place sa am o masina ca asta care sa si consume normal, nu cu galeata

Poze cu Masini frumoase haioase : : Friday, 29 August 2008

Papusi... a..., pardon, masini rusesti Papusi... a..., pardon, masini rusesti

Poze cu Masini frumoase haioase : : Friday, 30 June 2006

De Luxe De Luxe

Poze cu Masini frumoase haioase : : Tuesday, 18 December 2007

Masina multifunctionala. Masina multifunctionala.

Oare ce mai are inauntru? Un apartament cu 4 camere?
Nu glumesc...

Poze cu Masini frumoase haioase : : Tuesday, 17 October 2006

S-a deschis o noua linie de transport
preorasenesc pentru cai S-a deschis o noua linie de transport preorasenesc pentru cai

Poze cu Masini frumoase haioase : : Monday, 17 July 2006

Masini ce folosesc energia alternativa Masini ce folosesc energia alternativa

Daca pretul petrolului continua sa creasca...

Poze cu Masini frumoase haioase : : Thursday, 22 May 2008