Sa inoti cu meduzele

Picture from category: Poze cu Ciudatenii

proposed: 28 Sep 2007
Sa inoti cu meduzele

Sa inoti cu meduzele

Cea mai pufoasa masina. Poti lua masina parintilor si sa le faci o surpriza placuta :-))
previous picture
Vezi ceva ciudat in poza asta?
next picture

Masa cu motor Masa cu motor

Poze cu Ciudatenii : : Friday, 15 December 2006

La cafeaua de dimineata La cafeaua de dimineata

Admiram privelistea la o cafea de dimineata

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 15 October 2007

Reclama: cei mai buni pompieri din
orasul nostru! Reclama: cei mai buni pompieri din orasul nostru!

Poze cu Ciudatenii : : Friday, 15 December 2006

Supermasina secreta a Politiei Supermasina secreta a Politiei

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 12 April 2007

Aquaphone Aquaphone

Poze cu Ciudatenii : : Tuesday, 24 July 2007

Taxi de doua locuri. Pentru perioadele
de criza financiara Taxi de doua locuri. Pentru perioadele de criza financiara

nu consuma niciun gram de benzina si niciun dram de energie electrica

Poze cu Ciudatenii : : Friday, 10 October 2008

Colega lui Dezbracatu'?!?? Colega lui Dezbracatu'?!??

Sau ce se mai poarta prin Bucuresti, in Complexul studentesc Regie Grozavesti

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 29 March 2007

Paartieeee!!!... De ce nu te feresti ma
rog frumos? Paartieeee!!!... De ce nu te feresti ma rog frumos?

Poze cu Ciudatenii : : Tuesday, 8 August 2006

Gaura formata prin surpare intr-un
orasel din America Latina Gaura formata prin surpare intr-un orasel din America Latina

Gaura este f adanca si comunica cu alte galerii formate natural sub pamant

Poze cu Ciudatenii : : Sunday, 22 July 2007

Pofta buna! My God!!! Pofta buna! My God!!!

O conserva fioroasa

Poze cu Ciudatenii : : Tuesday, 5 February 2008

Pentru cei care nu se pot desparti nici
la toaleta! Pentru cei care nu se pot desparti nici la toaleta!

Momentele romantice pot continua (sau incepe?) indiferent de locul in care te afli :-)

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 1 March 2007

Cale ferata pentru trenuri? Cale ferata pentru trenuri?

Sunt doi stalpi, sa fie siguri...

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 17 May 2007

De ce cineva care sare cu parasuta si-ar
lua si WC-ul cu el? De ce cineva care sare cu parasuta si-ar lua si WC-ul cu el?

Poze cu Ciudatenii : : Friday, 10 October 2008

Iar am ramas fara benzina Iar am ramas fara benzina

Poze cu Ciudatenii : : Sunday, 10 June 2007

Gata sefu, ti l-am parcat la docu' 7... Gata sefu, ti l-am parcat la docu' 7...

Poze cu Ciudatenii : : Friday, 6 October 2006