Nici nu vreau sa ma gandesc... hartuire sexuala la vaci???

Picture from category: Poze cu Atitudine

proposed: 11 Sep 2007
Nici nu vreau sa ma gandesc... hartuire
sexuala la vaci???

Nici nu vreau sa ma gandesc... hartuire sexuala la vaci???

Din privirea ei se pare ca s-a ingrosat gluma...
previous picture
Crezi ca-i usor sa vorbesti la telefon cu sute de nebuni pe zi?
next picture

Copilul tau a decis sa-ti demonstreze ca
nu e fricos Copilul tau a decis sa-ti demonstreze ca nu e fricos

Si data viitoare cand ii vei mai spune ca nu stie sa inoate, se va intrece cu crocodili

Poze cu Atitudine : : Monday, 25 September 2006

Vezi ma, fii atent unde bagi furtunul
ala! Vezi ma, fii atent unde bagi furtunul ala!

Poze cu Atitudine : : Friday, 23 March 2007

Cu Dumnezeu inainte... Cu Dumnezeu inainte...

Poze cu Atitudine : : Monday, 26 June 2006

Asta e un adevarat copil al strazii, si
nu e de pe la noi! Asta e un adevarat copil al strazii, si nu e de pe la noi!

Ca tot ne tot plangem de dimineata pana seara ca la noi e cel mai rau, cel mai urat, cel mai greu, cel mai periculos ... etc

Poze cu Atitudine : : Saturday, 30 August 2008

Parfum de femeie: protagonistul,
interpretat de AlPacino... Parfum de femeie: protagonistul, interpretat de AlPacino...

invita la dans o tanara femeie, care insa ii spune: Nu pot, intr-o clipa va sosi logodnicul meu.
- Intr-o clipa, se traieste o viata, ii raspunde el, convingand-o astfel sa danseze acel tango

Poze cu Atitudine : : Wednesday, 6 June 2007

Cum poti face doar o poza si sa pari ca
faci cu totu altceva Cum poti face doar o poza si sa pari ca faci cu totu altceva

Poze cu Atitudine : : Friday, 2 March 2007

Culmea calmului Culmea calmului

Nici cutremurul sa nu-ti intrerupa jocul de rummy

Poze cu Atitudine : : Wednesday, 14 November 2007

Cauza mortii?... Cauza mortii?...

A fost un bun sot, un bun tata, dar un electrician nepriceput

Poze cu Atitudine : : Friday, 2 May 2008

Cine are mai multa carisma in poza? Cine are mai multa carisma in poza?

Poze cu Atitudine : : Tuesday, 26 June 2007

Nu suport spatiile inchise!!! Nu suport spatiile inchise!!!

Poze cu Atitudine : : Wednesday, 28 February 2007

Vaca umana Vaca umana

Poze cu Atitudine : : Wednesday, 21 February 2007

Cainele e mai relaxat... Cainele e mai relaxat...

Poze cu Atitudine : : Tuesday, 24 April 2007

Am hotarat sa schimb look-ul, poate asa
am mai mult succes Am hotarat sa schimb look-ul, poate asa am mai mult succes

Ce ziceti fetelor?

Poze cu Atitudine : : Friday, 2 February 2007

Discutia elibereaza de stres daca ai un
partener bun Discutia elibereaza de stres daca ai un partener bun

Poze cu Atitudine : : Monday, 19 June 2006

Iesi din multime! Iesi din multime!

Poze cu Atitudine : : Friday, 5 January 2007