Balet

Picture from category: Poze din Arta

proposed: 1 Jul 2007
Balet

Balet

Ce sa port azi?
previous picture
Elegant
next picture

Lumea intr-o picatura Lumea intr-o picatura

Poze din Arta : : Monday, 23 April 2007

Arta simpla. decupaj Arta simpla. decupaj

Poze din Arta : : Wednesday, 5 December 2007

Aranjamente florale Aranjamente florale

Poze din Arta : : Tuesday, 28 March 2006

Ireal Ireal

Poze din Arta : : Friday, 7 April 2006

Arta din nisip... Arta din nisip...

Poze din Arta : : Tuesday, 28 March 2006

Ierusalim Ierusalim

Poze din Arta : : Tuesday, 3 July 2007

Dintre sute de catarge... pe care sa ma
asez? Dintre sute de catarge... pe care sa ma asez?

Poze din Arta : : Friday, 10 February 2006

Liu Bolin - Omul Invizibil - picteaza pe
el insusi Liu Bolin - Omul Invizibil - picteaza pe el insusi

Nu foloseste niciun truc fotografic, doar picteaza pe el.

Poze din Arta : : Wednesday, 17 February 2010

Poze din Arta : : Thursday, 2 March 2006

Arta din nisip... Arta din nisip...

Poze din Arta : : Tuesday, 28 March 2006

Nu aruncati chibrituri aprinse pe
mobila! Nu aruncati chibrituri aprinse pe mobila!

Poze din Arta : : Wednesday, 30 May 2007

Desen pe un geam prafuit de masina! Desen pe un geam prafuit de masina!

Poze din Arta : : Friday, 4 August 2006

Scena alegorica din nisip Scena alegorica din nisip

Poze din Arta : : Tuesday, 8 August 2006

Ploaia Ploaia

Poze din Arta : : Wednesday, 1 November 2006

Oi? Multe telefoane? Sau un nou soi
hibrid... Oi? Multe telefoane? Sau un nou soi hibrid...

Poze din Arta : : Tuesday, 19 December 2006