Picture from category: Poze din Constructii

proposed: 30 Jan 2006

Protectia muncii!?!
previous picture

next picture

Manastirea Sumela, Turcia Manastirea Sumela, Turcia

Poze din Constructii : : Friday, 27 July 2007

Macar au avut respect pentru natura! :-) Macar au avut respect pentru natura! :-)

Poze din Constructii : : Friday, 28 July 2006

Parcare aglomerata Parcare aglomerata

Poze din Constructii : : Monday, 12 November 2007

Ei, locuim pe o insula, pierduta in
mijlocul marii... Ei, locuim pe o insula, pierduta in mijlocul marii...

Poze din Constructii : : Tuesday, 28 March 2006

Constructii Constructii

Poze din Constructii : : Friday, 27 January 2006

Calitatea in constructii Calitatea in constructii

Ar trebui sa aiba trecut si constructorul alaturi de geam

Poze din Constructii : : Monday, 22 January 2007

Poze din Constructii : : Friday, 27 January 2006

Constructii din gheata Constructii din gheata

Poze din Constructii : : Tuesday, 28 March 2006

Cu un ochi rad si cu altul plang Cu un ochi rad si cu altul plang

Poze din Constructii : : Thursday, 4 May 2006

O benzinarie poate arata si a ceainic! O benzinarie poate arata si a ceainic!

Poze din Constructii : : Friday, 26 October 2007

Casa cu vedere la mare! Casa cu vedere la mare!

Poze din Constructii : : Thursday, 21 August 2008

Viaductul Millau, Franta Viaductul Millau, Franta

Cum e sa conduci masina prin nori...

Poze din Constructii : : Thursday, 5 June 2008

Cum iti dai seama ca ai luat-o pe o
pista gresita! Cum iti dai seama ca ai luat-o pe o pista gresita!

Poze din Constructii : : Thursday, 11 October 2007

Poze din Constructii : : Monday, 30 January 2006

Cladire de firme din domeniul financiar
in Kaunas, Lituania Cladire de firme din domeniul financiar in Kaunas, Lituania

Exteriorul cladirii reprezinta o bancnota, cea a Lituaniei

Poze din Constructii : : Thursday, 16 October 2008