Din orice punct m-as uita la tine, tot o persoana stresata te vad

Picture from category: Poze cu Pasari

proposed: 24 Jun 2007
Din orice punct m-as uita la tine, tot o
persoana stresata te vad

Din orice punct m-as uita la tine, tot o persoana stresata te vad

E greu sa mananci asa ceva cand nu ai maini
previous picture
Ai mai vazut o bufnita care face din ochi?
next picture

Bai, asta nu-i fi-tu? Bai, asta nu-i fi-tu?

Nedumerire de pinguin

Poze cu Pasari : : Sunday, 6 May 2007

Pasarile simbolizeaza spiritul, ce tinde
spre inalt Pasarile simbolizeaza spiritul, ce tinde spre inalt

Poze cu Pasari : : Thursday, 4 January 2007

Bai, zburam de jumate de ora si tot
casele alea se vad... Bai, zburam de jumate de ora si tot casele alea se vad...

Poze cu Pasari : : Friday, 10 February 2006

E greu sa mananci asa ceva cand nu ai
maini E greu sa mananci asa ceva cand nu ai maini

Poze cu Pasari : : Tuesday, 12 June 2007

Sa-mi bag oare nasul unde nu-mi fierbe
oala? Sa-mi bag oare nasul unde nu-mi fierbe oala?

Poze cu Pasari : : Monday, 10 September 2007

Vrabiuta cea viteaza croissant viseaza! Vrabiuta cea viteaza croissant viseaza!

Poze cu Pasari : : Thursday, 3 September 2009

Atentie! Acum sa invatam sa numaram pana
la 5! Atentie! Acum sa invatam sa numaram pana la 5!

Poze cu Pasari : : Tuesday, 23 October 2007

National Geographic Best Pictures National Geographic Best Pictures

Poze cu Pasari : : Thursday, 12 October 2006

Poze cu Pasari : : Tuesday, 14 March 2006

Dansand cu lupii... pardon, cu
pescarusii... Dansand cu lupii... pardon, cu pescarusii...

Poze cu Pasari : : Wednesday, 7 November 2007

O pasare curajoasa O pasare curajoasa

Poze cu Pasari : : Tuesday, 28 March 2006

Vajnic aparator Vajnic aparator

Dovada! Asta e cocosul din bancul in care aranja tot ce prindea in curte!

Poze cu Pasari : : Tuesday, 7 February 2006

Hranind pasarele Colibri... Hranind pasarele Colibri...

Poze cu Pasari : : Tuesday, 10 October 2006

Finish la poza! Finish la poza!

Poze cu Pasari : : Friday, 10 February 2006

Ratuste varsate Ratuste varsate

Poze cu Pasari : : Wednesday, 7 March 2007