Cum sa te urci pe o camila si sa pari ca faci mult mai mult!

Picture from category: Poze cu Ciudatenii

proposed: 6 Jun 2007
Cum sa te urci pe o camila si sa pari ca
faci mult mai mult!

Cum sa te urci pe o camila si sa pari ca faci mult mai mult!
Daca mai esti si soldat american, va apare si o stire in ziare, cum ca soldatii americani.... bla bla... stim deja

Pana si pasarile incep sa priceapa valoarea banului!. In loc de firmituri, iti cer o bancnota
previous picture
Iar am ramas fara benzina
next picture

Caldura mare mon-cher! Caldura mare mon-cher!

Poze cu Ciudatenii : : Wednesday, 15 August 2007

Moda 2006 in zonele cu inundatii Moda 2006 in zonele cu inundatii

Poze cu Ciudatenii : : Wednesday, 2 August 2006

Mintea-ti joaca feste Mintea-ti joaca feste

Poze cu Ciudatenii : : Wednesday, 14 February 2007

Livram orice oriunde Livram orice oriunde

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 30 August 2007

Sa inoti cu meduzele Sa inoti cu meduzele

Poze cu Ciudatenii : : Friday, 28 September 2007

Fast Food HIV Fast Food HIV

Vanzari la greu...

Poze cu Ciudatenii : : Tuesday, 27 March 2007

Efectul de butelie! Efectul de butelie!

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 20 August 2007

Un morcov boem Un morcov boem

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 13 August 2007

Cand te pornesti la drum e bine sa ai
tot ce iti trebuie... Cand te pornesti la drum e bine sa ai tot ce iti trebuie...

Poze cu Ciudatenii : : Friday, 20 October 2006

Vezi ceva ciudat in poza asta? Vezi ceva ciudat in poza asta?

Poze cu Ciudatenii : : Tuesday, 2 October 2007

Astea's specificatiile pt noua parcare,
asa vreau sa arate Astea's specificatiile pt noua parcare, asa vreau sa arate

Poze cu Ciudatenii : : Friday, 7 April 2006

Sperietori japoneze Sperietori japoneze

In japonia oamenii au inventat sperietori super, la noi cand urmeaza?

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 5 October 2006

Iar a gresit miscarea, trebuia sa dea cu
pumnul! Iar a gresit miscarea, trebuia sa dea cu pumnul!

Poze cu Ciudatenii : : Tuesday, 8 August 2006

Descarcare precoce Descarcare precoce

Poze cu Ciudatenii : : Tuesday, 13 November 2007

Paza la Metrou Paza la Metrou

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 3 September 2009