Trecem dincolo?

Picture from category: Poze din Arta

proposed: 5 Jun 2007
Trecem dincolo?

Trecem dincolo?

Sandale
previous picture
Iti speli vasele dupa ce mananci?
next picture

Poze din Arta : : Thursday, 2 March 2006

Pictura pe asfalt Pictura pe asfalt

Poze din Arta : : Saturday, 1 April 2006

Baloane Baloane

Poze din Arta : : Monday, 10 July 2006

Din furculite Din furculite

Poze din Arta : : Wednesday, 8 March 2006

Abstract Abstract

Poze din Arta : : Sunday, 1 July 2007

Poze din Arta : : Thursday, 2 March 2006

Tanc ce tocmai trage un proiectil Tanc ce tocmai trage un proiectil

Poze din Arta : : Wednesday, 30 January 2008

Ce poti face cu putina hartie Ce poti face cu putina hartie

Poze din Arta : : Thursday, 7 June 2007

Castel construit din nisip! Castel construit din nisip!

Poze din Arta : : Wednesday, 2 August 2006

Pe bune ca nu pe mine m-ai vazut in parc
saruntandu-ma. Pe bune ca nu pe mine m-ai vazut in parc saruntandu-ma.

Cred ca ai vazut de fapt doi pestisori portocalii care se tineau de mana.

Poze din Arta : : Sunday, 3 December 2006

Arta din nisip... Arta din nisip...

Poze din Arta : : Tuesday, 28 March 2006

Corpul uman Corpul uman

Poze din Arta : : Tuesday, 10 October 2006

Ierusalim Ierusalim

Poze din Arta : : Tuesday, 3 July 2007

Armura facuta din... anvelope Armura facuta din... anvelope

Poze din Arta : : Wednesday, 8 March 2006

Dans ritual in Africa Dans ritual in Africa

Poze din Arta : : Wednesday, 18 April 2007