Constructii

Picture from category: Poze din Constructii

proposed: 27 Jan 2006
Constructii

Constructii

Constructii
previous picture
Constructii
next picture

Conserve Conserve

Poze din Constructii : : Wednesday, 18 January 2006

Stiati cum arata o casa pe invers? Stiati cum arata o casa pe invers?

Poze din Constructii : : Friday, 18 May 2007

De vizitat iarna asta: Ice Hotel de la
Balea Lac De vizitat iarna asta: Ice Hotel de la Balea Lac

2006-2007: Hotelul de gheata de la Balea Lac are o noua forma, fata de anul trecut

Poze din Constructii : : Tuesday, 9 January 2007

Ce se poate face cu cateva sute (mii?)
de oua Ce se poate face cu cateva sute (mii?) de oua

Poze din Constructii : : Friday, 24 March 2006

Asa da! Asa da!

Poze din Constructii : : Friday, 27 January 2006

Blocuri parcari de masini in Chicago Blocuri parcari de masini in Chicago

Pe cand si in Bucuresti?

Poze din Constructii : : Monday, 11 December 2006

Constructii din gheata Constructii din gheata

Poze din Constructii : : Tuesday, 28 March 2006

Recicleaza-ti masina de spalat, pune
cainele in ea Recicleaza-ti masina de spalat, pune cainele in ea

Poze din Constructii : : Friday, 8 February 2013

Viaductul Millau Viaductul Millau

Este parte din autostrada E11 ce conecteaza Paris de Barcelona. Are cei mai inalti stalpi de pod construiti pana acum.

Poze din Constructii : : Monday, 9 July 2007

Constructii din gheata Constructii din gheata

Poze din Constructii : : Tuesday, 28 March 2006

Consolidare! Consolidare!

Poze din Constructii : : Monday, 14 May 2007

Prima statie de autobuz cu aer
conditionat, in Dubai Prima statie de autobuz cu aer conditionat, in Dubai

Poze din Constructii : : Monday, 9 July 2007

Manastirea Sumela, Turcia Manastirea Sumela, Turcia

Poze din Constructii : : Friday, 27 July 2007

Turnul inclinat din Noua Zeelanda Turnul inclinat din Noua Zeelanda

Poze din Constructii : : Monday, 14 May 2007

Furtuna in Dubai Furtuna in Dubai

Poze din Constructii : : Monday, 30 January 2006