Masina suvenir. Posibil sa incapa in portbagajul masinii tale

Picture from category: Poze cu Masini frumoase haioase

proposed: 28 May 2007
Masina suvenir. Posibil sa incapa in
portbagajul masinii tale

Masina suvenir. Posibil sa incapa in portbagajul masinii tale

Doar noi si rusii mai chinuim masinile in halul asta!. Poza de familie cu grupul celor care inca mai conduc Lada...
previous picture
Smart Corvette
next picture

Noua masina a Politiei Romane: need for
speed Noua masina a Politiei Romane: need for speed

Siguranta si incredere

Poze cu Masini frumoase haioase : : Monday, 7 May 2007

Mai merge 50 de ani... Mai merge 50 de ani...

Poze cu Masini frumoase haioase : : Thursday, 2 February 2006

Al doilea tocator de bani, dupa nevasta Al doilea tocator de bani, dupa nevasta

Poze cu Masini frumoase haioase : : Wednesday, 7 November 2012

Only in Italy Only in Italy

Poze cu Masini frumoase haioase : : Thursday, 14 September 2006

Logan cu sistem antifurt facut special Logan cu sistem antifurt facut special

Poze cu Masini frumoase haioase : : Tuesday, 20 March 2007

Mi-am luat masina noua. Mi-am luat masina noua.

Asta-i pt nevasta-mea, sa puna rasaduri in ea!

Poze cu Masini frumoase haioase : : Thursday, 11 May 2006

Masina de 200 de euro a fost produsa si
lansata, in India! Masina de 200 de euro a fost produsa si lansata, in India!

Poze cu Masini frumoase haioase : : Wednesday, 5 September 2012

Masina cu magnet (pentru caini) Masina cu magnet (pentru caini)

Poze cu Masini frumoase haioase : : Thursday, 13 December 2007

Iata de ce au disparut dinozaurii acum
milioane de ani! Iata de ce au disparut dinozaurii acum milioane de ani!

Poze cu Masini frumoase haioase : : Wednesday, 9 August 2006

Iata o masina folositoare si dupa Iata o masina folositoare si dupa

Poze cu Masini frumoase haioase : : Wednesday, 22 March 2006

Explicatia?... Explicatia?...

Poze cu Masini frumoase haioase : : Wednesday, 20 September 2006

De care masina iti pare mai rau? De care masina iti pare mai rau?

Poze cu Masini frumoase haioase : : Tuesday, 18 December 2007

Masina DJ-ului. Gata, o cumpar! Masina DJ-ului. Gata, o cumpar!

Poze cu Masini frumoase haioase : : Wednesday, 1 February 2006

Demonstratie: Vointa nu tine loc si de
minte! Demonstratie: Vointa nu tine loc si de minte!

Poze cu Masini frumoase haioase : : Tuesday, 15 August 2006

Priceperea consta in a face camionul sa
stea in echilibru Priceperea consta in a face camionul sa stea in echilibru

Din pacate cei de la drumuri nu asfalteaza cum trebuie...

Poze cu Masini frumoase haioase : : Monday, 10 July 2006