Plan inclinat la intrarea in garaj

Picture from category: Poze din Constructii

proposed: 14 May 2007
Plan inclinat la intrarea in garaj

Plan inclinat la intrarea in garaj

Turnul inclinat din Noua Zeelanda
previous picture
Consolidare!
next picture

Perspectiva: ai o masina buna?
Decoleaza? Merge pe nori? Perspectiva: ai o masina buna? Decoleaza? Merge pe nori?

Viaductul Millau - Franta

Poze din Constructii : : Wednesday, 9 May 2007

In unele tari se poarta fatadele cazute
la blocuri In unele tari se poarta fatadele cazute la blocuri

Poze din Constructii : : Tuesday, 8 May 2007

Reconstituire cu bancnote: cladirile
administratiei americane Reconstituire cu bancnote: cladirile administratiei americane

felicitari cu bancnote americane

Poze din Constructii : : Saturday, 25 April 2009

Atentie, se asfalteaza Atentie, se asfalteaza

Poze din Constructii : : Thursday, 2 November 2006

Restaurant sub apa Restaurant sub apa

Poze din Constructii : : Wednesday, 16 May 2007

Am totusi banuiala ca proprietarul nu se
gandea la asa ceva Am totusi banuiala ca proprietarul nu se gandea la asa ceva

...cand zicea sa vrea sa se simta confortabil si in siguranta fata de intrusi in noua lui viluta de la munte.

Poze din Constructii : : Friday, 29 September 2006

Ce se poate face cu cateva sute (mii?)
de oua Ce se poate face cu cateva sute (mii?) de oua

Poze din Constructii : : Friday, 24 March 2006

Doar cu elicopterul? Doar cu elicopterul?

Poze din Constructii : : Tuesday, 28 March 2006

Noul Colloseum. In Mexic. Noul Colloseum. In Mexic.

Poze din Constructii : : Friday, 25 August 2006

Poze din Constructii : : Friday, 27 January 2006

Constructii din gheata Constructii din gheata

Poze din Constructii : : Tuesday, 28 March 2006

Nu se vor servi bauturi alcoolice care
pot provoca ameteli Nu se vor servi bauturi alcoolice care pot provoca ameteli

ameteli suplimentare...

Poze din Constructii : : Monday, 9 October 2006

Hotel de gheata Hotel de gheata

Poze din Constructii : : Thursday, 23 February 2006

Intrarea principala Gaudi Intrarea principala Gaudi

in Barcelona

Poze din Constructii : : Monday, 12 March 2007

Protectia muncii!?! Protectia muncii!?!

Poze din Constructii : : Monday, 30 January 2006