Ploaia l-a dat de gol pe Domnul Paianjen

Picture from category: Poze din Arta

proposed: 23 Apr 2007
Ploaia l-a dat de gol pe Domnul Paianjen

Ploaia l-a dat de gol pe Domnul Paianjen

Lumea intr-o picatura
previous picture
Pisica neagra pitita in lanul de grau
next picture

Ceas! Ceas!

Poze din Arta : : Tuesday, 28 March 2006

Ma uit atent, si mi se pare ca apa
incepe sa curga si in poza Ma uit atent, si mi se pare ca apa incepe sa curga si in poza

Poze din Arta : : Thursday, 29 June 2006

Balet Balet

Poze din Arta : : Sunday, 1 July 2007

Sandale Sandale

Poze din Arta : : Tuesday, 5 June 2007

Din furculite Din furculite

Poze din Arta : : Wednesday, 8 March 2006

O zi ploioasa in mijlocul campului O zi ploioasa in mijlocul campului

Poze din Arta : : Monday, 8 January 2007

Vis de weekend pentru romani... Vis de weekend pentru romani...

La gratar....

Poze din Arta : : Monday, 17 December 2007

Perfectiunea corpului uman sincronizat Perfectiunea corpului uman sincronizat

Poze din Arta : : Thursday, 28 August 2008

Conteaza mult sa nu fii singur Conteaza mult sa nu fii singur

chiar si cand esti un cui amarat...

Poze din Arta : : Wednesday, 24 January 2007

Pictura pe asfalt Pictura pe asfalt

Poze din Arta : : Saturday, 1 April 2006

Din furculite Din furculite

Poze din Arta : : Wednesday, 8 March 2006

Aranjamente florale Aranjamente florale

Poze din Arta : : Tuesday, 28 March 2006

Avalansa... de hartie Avalansa... de hartie

Creativitate in alb

Poze din Arta : : Monday, 12 March 2007

In imaginatia copacilor lichidele nu iau
forma recipientului In imaginatia copacilor lichidele nu iau forma recipientului

Poze din Arta : : Sunday, 18 November 2007

Arcasul furculita Arcasul furculita

Poze din Arta : : Wednesday, 9 May 2007