Masina sefului de la Ford

Picture from category: Poze cu Masini frumoase haioase

proposed: 30 Mar 2007
Masina sefului de la Ford

Masina sefului de la Ford
Se poate observa ca seamana putin cu Logan-ul

Vand apartament cu loc de parcare pt masina asigurat
previous picture
prind greu si uit repede.... masina. indicator de bord cu comenzi facile pentru oameni spirt care nu se complica cu tinut minte toate prostiile.
next picture

Masina cu noroc. Oare? Masina cu noroc. Oare?

Poze cu Masini frumoase haioase : : Thursday, 3 August 2006

Honda CRV vs Laibao SRV Honda CRV vs Laibao SRV

Laibao SRV este al chinezilor, dupa cum se vede, copiat dupa Honda CRV

Poze cu Masini frumoase haioase : : Monday, 18 June 2007

Doar noi si rusii mai chinuim masinile
in halul asta! Doar noi si rusii mai chinuim masinile in halul asta!

Poza de familie cu grupul celor care inca mai conduc Lada...

Poze cu Masini frumoase haioase : : Wednesday, 23 May 2007

Vaci naturale Vaci naturale

Poze cu Masini frumoase haioase : : Friday, 6 July 2007

Singura masina cu motor verde (green)
care nu polueaza Singura masina cu motor verde (green) care nu polueaza

Poze cu Masini frumoase haioase : : Sunday, 30 August 2009

Dacia 1300 cu doua capete! Dacia 1300 cu doua capete!

Poze cu Masini frumoase haioase : : Monday, 31 July 2006

Vand masina stare de functionare, fara
aer conditionat Vand masina stare de functionare, fara aer conditionat

Poze cu Masini frumoase haioase : : Friday, 1 September 2006

Tehnica parcarii unui Tico langa un
BMW... Tehnica parcarii unui Tico langa un BMW...

Poze cu Masini frumoase haioase : : Monday, 1 May 2006

Trabi decapotabil Trabi decapotabil

Poze cu Masini frumoase haioase : : Friday, 10 February 2006

Dacia Logan modificata Dacia Logan modificata

Poze cu Masini frumoase haioase : : Friday, 26 May 2006

Micul Trabant. Micutul Micul Trabant. Micutul

Poze cu Masini frumoase haioase : : Thursday, 13 September 2007

Micutul. Ford. Micutul. Ford.

Poze cu Masini frumoase haioase : : Friday, 24 November 2006

Priceperea consta in a face camionul sa
stea in echilibru Priceperea consta in a face camionul sa stea in echilibru

Din pacate cei de la drumuri nu asfalteaza cum trebuie...

Poze cu Masini frumoase haioase : : Monday, 10 July 2006

Masina cu un design traznet! Masina cu un design traznet!

Cadillac Sixteen. Vedere din spate.

Poze cu Masini frumoase haioase : : Tuesday, 28 November 2006

Masina tunata si customizata Masina tunata si customizata

Poze cu Masini frumoase haioase : : Tuesday, 18 December 2007