Hai, mai sus piciorul! In pas de defilare, inainte mars!

Picture from category: Poze cu Atitudine

proposed: 21 Mar 2007
Hai, mai sus piciorul! In pas de
defilare, inainte mars!

Hai, mai sus piciorul! In pas de defilare, inainte mars!

Chat. Grup de useri. Newsgroup.. Auzisi Florico ce zise Maricica? Se duse a lu' Plop peste deal la Supermarket si isi uita pinu de la cardu de credit. Nu-i dete draga nici macar un salam!
previous picture
In armata e disciplina, nu gluma!. Ce-i drept, diciplina nu e totusi obligatorie
next picture

Se anunta vara secetoasa, beti 3 litri
de... ceva lichid zilnic Se anunta vara secetoasa, beti 3 litri de... ceva lichid zilnic

Poze cu Atitudine : : Tuesday, 28 August 2007

Ce cred votantii in legatura cu
programele electorale Ce cred votantii in legatura cu programele electorale

Poze cu Atitudine : : Friday, 12 January 2007

Ce face o blonda dupa un accident pe
autostrada? Ce face o blonda dupa un accident pe autostrada?

Raspuns corect: se piaptana.

Poze cu Atitudine : : Wednesday, 16 August 2006

Macar nu mai pierde timpul cu mersul la
toaleta Macar nu mai pierde timpul cu mersul la toaleta

Poze cu Atitudine : : Monday, 17 July 2006

Cimitirul vesel de la Sapanta, Maramures Cimitirul vesel de la Sapanta, Maramures

istoria unei vieti scrisa pe o cruce, in cuvinte simple
de vizitat macar o data in viata...

Poze cu Atitudine : : Wednesday, 12 November 2008

Vezi ma, fii atent unde bagi furtunul
ala! Vezi ma, fii atent unde bagi furtunul ala!

Poze cu Atitudine : : Friday, 23 March 2007

Cum se poate strica o poza de colectie:
un tip face pipi alaturi Cum se poate strica o poza de colectie: un tip face pipi alaturi

Dar de ce e in centrul pozei? :-))

Poze cu Atitudine : : Friday, 30 March 2007

Si platim bani buni sa ajungem in starea
asta :-)) Si platim bani buni sa ajungem in starea asta :-))

Poze cu Atitudine : : Tuesday, 31 October 2006

Chat. Grup de useri. Newsgroup. Chat. Grup de useri. Newsgroup.

Auzisi Florico ce zise Maricica? Se duse a lu' Plop peste deal la Supermarket si isi uita pinu de la cardu de credit. Nu-i dete draga nici macar un salam!

Poze cu Atitudine : : Friday, 16 March 2007

Discutia elibereaza de stres daca ai un
partener bun Discutia elibereaza de stres daca ai un partener bun

Poze cu Atitudine : : Monday, 19 June 2006

Vaca umana Vaca umana

Poze cu Atitudine : : Wednesday, 21 February 2007

Cand ma enervez, fac urat! Vrei sa ma
enervez? Cand ma enervez, fac urat! Vrei sa ma enervez?

Poze cu Atitudine : : Friday, 2 March 2007

Testand ce poate competitia... Testand ce poate competitia...

Poze cu Atitudine : : Thursday, 6 July 2006

Dar eu chiar nu am vrut locu 4! Dar eu chiar nu am vrut locu 4!

Poze cu Atitudine : : Wednesday, 13 February 2008

Salt in gol Salt in gol

Poze cu Atitudine : : Thursday, 4 January 2007