Blonda la volan!

Picture from category: Poze cu Masini frumoase haioase

proposed: 9 Mar 2007
Blonda la volan!

Blonda la volan!

Calitatea sunetului de la esapament e in detaliile tunningului
previous picture
Logan cu sistem antifurt facut special
next picture

Parcarea. Lectia 3. Parcarea. Lectia 3.

Poze cu Masini frumoase haioase : : Thursday, 23 February 2006

Masina suvenir. Posibil sa incapa in
portbagajul masinii tale Masina suvenir. Posibil sa incapa in portbagajul masinii tale

Poze cu Masini frumoase haioase : : Monday, 28 May 2007

Masina! Masina!

Cadillac Sixteen

Poze cu Masini frumoase haioase : : Tuesday, 28 November 2006

noul Audi noul Audi

Poze cu Masini frumoase haioase : : Monday, 20 August 2007

Parcarea. Lectia 4. Parcarea. Lectia 4.

Poze cu Masini frumoase haioase : : Thursday, 23 February 2006

Explicatia?... Explicatia?...

Poze cu Masini frumoase haioase : : Wednesday, 20 September 2006

Care cartof are permis de conducere si
ajunge si la pedale? Care cartof are permis de conducere si ajunge si la pedale?

Poze cu Masini frumoase haioase : : Friday, 20 October 2006

Cooperant Cooperant

Poze cu Masini frumoase haioase : : Wednesday, 8 March 2006

Masina universala Masina universala

Poze cu Masini frumoase haioase : : Tuesday, 25 April 2006

Masina ecologica Masina ecologica

In cele din urma s-a adeverit predictia: toate masinile vor deveni ecologice mai devreme sau mai tarziu

Poze cu Masini frumoase haioase : : Friday, 29 September 2006

In caz de cresteri mari la benzina,
spargeti geamul! In caz de cresteri mari la benzina, spargeti geamul!

Poze cu Masini frumoase haioase : : Monday, 12 February 2007

Masina rosie de epoca, tunata Masina rosie de epoca, tunata

Poze cu Masini frumoase haioase : : Thursday, 4 September 2008

Parcarea. Lectia 11. Parcarea. Lectia 11.

Eo noua moda in cartier. Tipelor asa le place.

Poze cu Masini frumoase haioase : : Thursday, 23 February 2006

Cum se testeaza o masina adevarata Cum se testeaza o masina adevarata

daca era o Dacia 1300, ar fi rezistat: -)

Poze cu Masini frumoase haioase : : Thursday, 21 September 2006

Golf cu 9 vieti... sau 6 roti... sau...? Golf cu 9 vieti... sau 6 roti... sau...?

Poze cu Masini frumoase haioase : : Wednesday, 1 February 2006