Casa de vis

Picture from category: Poze din Constructii

proposed: 23 Feb 2007
Casa de vis

Casa de vis

Infrastructura. Nu in Romania. Repet: nu in Romania.
previous picture
Casa de vis. Idee de vacanta.
next picture

Hotel de gheata Hotel de gheata

Poze din Constructii : : Thursday, 23 February 2006

Conserve Conserve

Poze din Constructii : : Wednesday, 18 January 2006

Casa care danseaza, Praga Casa care danseaza, Praga

a fost proiectata de un arhitect din California

Poze din Constructii : : Monday, 12 November 2007

Hei, acum vreau sa dorm, desurubeaza
becul pe terasa! Hei, acum vreau sa dorm, desurubeaza becul pe terasa!

Poze din Constructii : : Tuesday, 7 February 2006

Restaurant sub apa: BAJO EL AGUA Restaurant sub apa: BAJO EL AGUA

Poze din Constructii : : Wednesday, 31 January 2007

Pasaj Pipera: Fundatia rampelor de acces
ale pasajului Pasaj Pipera: Fundatia rampelor de acces ale pasajului

Fundatia rampelor de acces ale pasajului este din pamant si pietre peste care se toarna direct asfalt. Asa este durabil?

Poze din Constructii : : Tuesday, 3 November 2009

Castelul medieval din varful muntelui Castelul medieval din varful muntelui

Folosit pe post de reclama pentru un radio, Bluevega, din Europa

Poze din Constructii : : Friday, 23 February 2007

Constructii Constructii

Poze din Constructii : : Friday, 27 January 2006

Strada sapata in munte, undeva in
America de Sud Strada sapata in munte, undeva in America de Sud

Poze din Constructii : : Tuesday, 14 November 2006

Viata la bloc... in China Viata la bloc... in China

Poze din Constructii : : Thursday, 17 May 2007

Cine mai are casa ca a mea? Cine mai are casa ca a mea?

Poze din Constructii : : Tuesday, 7 February 2006

Conserve Conserve

Poze din Constructii : : Wednesday, 18 January 2006

Casa de vis Casa de vis

Poze din Constructii : : Friday, 23 February 2007

Cartiere de locuinte in Mexic Cartiere de locuinte in Mexic

Poze din Constructii : : Friday, 25 August 2006

In unele tari se poarta fatadele cazute
la blocuri In unele tari se poarta fatadele cazute la blocuri

Poze din Constructii : : Tuesday, 8 May 2007