Vaca umana

Picture from category: Poze cu Atitudine

proposed: 21 Feb 2007
Vaca umana

Vaca umana

Uneori ma simt exact asa!. Monitor aruncat de la etaj, un fel de sinucidere? - Atentie cad monitoare de calculator!
previous picture
Nu suport spatiile inchise!!!
next picture

Fiecare cu jumatatea lui! Fiecare cu jumatatea lui!

Cand politicienii refuza sa stea la aceeasi masa. Unul vine altul pleaca. Ce faci cu doar jumate de masa?

Poze cu Atitudine : : Friday, 5 January 2007

Iubesc natura, mai putin ce ai aruncat
tu! Iubesc natura, mai putin ce ai aruncat tu!

Afis pentru Agentia Nationala Pentru Protectia Mediului

Poze cu Atitudine : : Friday, 14 December 2007

Sah Sah

Poze cu Atitudine : : Monday, 20 August 2007

Parfum de femeie: protagonistul,
interpretat de AlPacino... Parfum de femeie: protagonistul, interpretat de AlPacino...

invita la dans o tanara femeie, care insa ii spune: Nu pot, intr-o clipa va sosi logodnicul meu.
- Intr-o clipa, se traieste o viata, ii raspunde el, convingand-o astfel sa danseze acel tango

Poze cu Atitudine : : Wednesday, 6 June 2007

Papusa gasita in fata intrarii sediului
alcoolicilor anonimi Papusa gasita in fata intrarii sediului alcoolicilor anonimi

Din pacate, transportata la spital, nu a mai putut fi salvata. Pioasa memorie vesnica. (si veniti naibii mai din timp la noi)

Poze cu Atitudine : : Thursday, 11 May 2006

Vecinu' nostru... Vecinu' nostru...

Poze cu Atitudine : : Thursday, 8 June 2006

Nu te baga in probleme daca nu stii pe
unde iesi Nu te baga in probleme daca nu stii pe unde iesi

Poze cu Atitudine : : Thursday, 30 November 2006

Te mira ca avem legi proaste? Te mira ca avem legi proaste?

Poze cu Atitudine : : Tuesday, 18 September 2007

Important e sa tin drept inainte Important e sa tin drept inainte

Oare parintii lui stiu?

Poze cu Atitudine : : Tuesday, 4 April 2006

Miscarea de dimineata cu scutierii Miscarea de dimineata cu scutierii

Poze cu Atitudine : : Tuesday, 16 October 2007

Sa nu-ti uiti umbrela, poate ploua! Sa nu-ti uiti umbrela, poate ploua!

Poze cu Atitudine : : Tuesday, 5 February 2008

Se anunta vara secetoasa, beti 3 litri
de... ceva lichid zilnic Se anunta vara secetoasa, beti 3 litri de... ceva lichid zilnic

Poze cu Atitudine : : Tuesday, 28 August 2007

Un fel de Cerc al pionierilor in Africa Un fel de Cerc al pionierilor in Africa

Poze cu Atitudine : : Sunday, 1 July 2007

Respect... Respect...

Poze cu Atitudine : : Friday, 26 January 2007

Cum se manifesta afectiunea intre om si
albina? Cum se manifesta afectiunea intre om si albina?

Poze cu Atitudine : : Wednesday, 14 February 2007