Jumatate vis, jumatate realitate

Picture from category: Poze din Arta

proposed: 30 Jan 2007
Jumatate vis, jumatate realitate

Jumatate vis, jumatate realitate

Conteaza mult sa nu fii singur. chiar si cand esti un cui amarat...
previous picture
Melc, melc, codobelc.... Si te du in Africa, si-n America, si in Asia...
next picture

Un alt Tour Eiffel Un alt Tour Eiffel

Poze din Arta : : Monday, 23 July 2007

Carja, factor constructiv Carja, factor constructiv

Poze din Arta : : Wednesday, 30 May 2007

Ursuletul de nisip Ursuletul de nisip

Poze din Arta : : Tuesday, 8 August 2006

O floare doar pentru tine O floare doar pentru tine

Poze din Arta : : Thursday, 18 January 2007

Din furculite Din furculite

Poze din Arta : : Wednesday, 8 March 2006

Terra.. altfel Terra.. altfel

Poze din Arta : : Monday, 24 September 2007

I-am calcat pe toti si le-am depus
bicicletele in centru I-am calcat pe toti si le-am depus bicicletele in centru

Cum sa se rezolve problema biciclistilor in Bucuresti! Solutie propusa de soferi. Monumentul biciclistului necunoscut.

Poze din Arta : : Thursday, 15 February 2007

Trandafir de ciocolata. Sa nu uiti sa-i
pui lapte! Trandafir de ciocolata. Sa nu uiti sa-i pui lapte!

Poze din Arta : : Monday, 26 April 2010

Tsunami! Tsunami!

Poze din Arta : : Friday, 1 September 2006

Abstract Abstract

Poze din Arta : : Sunday, 1 July 2007

Ma uit atent, si mi se pare ca apa
incepe sa curga si in poza Ma uit atent, si mi se pare ca apa incepe sa curga si in poza

Poze din Arta : : Thursday, 29 June 2006

Arta din nisip... Arta din nisip...

Poze din Arta : : Tuesday, 28 March 2006

Mananca sanatos ca un iepuras! Mananca sanatos ca un iepuras!

pentru copii

Poze din Arta : : Monday, 14 June 2010

Poze din Arta : : Thursday, 2 March 2006

7 saptamani in balon 7 saptamani in balon

Poze din Arta : : Friday, 5 January 2007