Ce vezi? Un fluture? Sau foc?

Picture from category: Poze din Arta

proposed: 19 Jan 2007
Ce vezi? Un fluture? Sau foc?

Ce vezi? Un fluture? Sau foc?

Pisica de foc!
previous picture
Conteaza mult sa nu fii singur. chiar si cand esti un cui amarat...
next picture

Avalansa... de hartie Avalansa... de hartie

Creativitate in alb

Poze din Arta : : Monday, 12 March 2007

Bec Bec

Poze din Arta : : Wednesday, 31 October 2007

Aranjamente florale Aranjamente florale

Poze din Arta : : Tuesday, 28 March 2006

Scena alegorica din nisip Scena alegorica din nisip

Poze din Arta : : Tuesday, 8 August 2006

Melc, melc, codobelc... Melc, melc, codobelc...

Si te du in Africa, si-n America, si in Asia...

Poze din Arta : : Wednesday, 14 February 2007

Arcasul furculita Arcasul furculita

Poze din Arta : : Wednesday, 9 May 2007

Balerina... de hartie Balerina... de hartie

Ce poti face cu o idee buna, folosindu-te de putina hartie alba

Poze din Arta : : Monday, 12 March 2007

In imaginatia copacilor lichidele nu iau
forma recipientului In imaginatia copacilor lichidele nu iau forma recipientului

Poze din Arta : : Sunday, 18 November 2007

Arta din nisip... Arta din nisip...

Poze din Arta : : Tuesday, 28 March 2006

Doua inimi sculptate in mina creionului Doua inimi sculptate in mina creionului

Poze din Arta : : Sunday, 26 September 2010

Dintre sute de catarge... pe care sa ma
asez? Dintre sute de catarge... pe care sa ma asez?

Poze din Arta : : Friday, 10 February 2006

Arta din nisip... Arta din nisip...

Poze din Arta : : Tuesday, 28 March 2006

Baloane Baloane

Poze din Arta : : Monday, 10 July 2006

Un ocean de vise Un ocean de vise

Poze din Arta : : Friday, 15 June 2007

Alb Alb

Poze din Arta : : Monday, 19 March 2007