Pe bune ca nu pe mine m-ai vazut in parc saruntandu-ma.

Picture from category: Poze din Arta

proposed: 3 Dec 2006
Pe bune ca nu pe mine m-ai vazut in parc
saruntandu-ma.

Pe bune ca nu pe mine m-ai vazut in parc saruntandu-ma.
Cred ca ai vazut de fapt doi pestisori portocalii care se tineau de mana.

Ce pot face niste maini extrem de pricepute
previous picture
Intre timp pestisorii s-au certat!. Cearta cu dinti (la cutite)!
next picture

Marul biblic... Marul biblic...

Poze din Arta : : Thursday, 17 May 2007

Arta simpla. decupaj Arta simpla. decupaj

Poze din Arta : : Wednesday, 5 December 2007

Bec Bec

Poze din Arta : : Wednesday, 31 October 2007

Facut din nisip, pe plaja Facut din nisip, pe plaja

Plaja din Maryland

Poze din Arta : : Friday, 10 March 2006

Galeata Galeata

Poze din Arta : : Thursday, 31 May 2007

Bucuria culorilor! Bucuria culorilor!

Poze din Arta : : Friday, 2 March 2007

Arta din nisip... Arta din nisip...

Poze din Arta : : Tuesday, 28 March 2006

Cui trist la inchisoare Cui trist la inchisoare

Poze din Arta : : Wednesday, 21 November 2007

Pisica de foc! Pisica de foc!

Poze din Arta : : Friday, 19 January 2007

Amenintare! Amenintare!

Poze din Arta : : Monday, 2 July 2007

O bucatica din viata lui... O bucatica din viata lui...

Poze din Arta : : Friday, 7 April 2006

Peisaj de natura facut din alimente Peisaj de natura facut din alimente

Poze din Arta : : Sunday, 29 June 2008

Jumatate vis, jumatate realitate Jumatate vis, jumatate realitate

Poze din Arta : : Tuesday, 30 January 2007

Ireal Ireal

Poze din Arta : : Friday, 7 April 2006

Arde cerul! Arde cerul!

Poze din Arta : : Friday, 15 September 2006