Iata semnul ca trebuie sa treci pe o mancare mai usoara

Picture from category: Poze cu Reclame tari

proposed: 28 Nov 2006
Iata semnul ca trebuie sa treci pe o
mancare mai usoara

Iata semnul ca trebuie sa treci pe o mancare mai usoara

McDonald's in Rusia
previous picture
O masina cu toate dotarile. Nice wheels
next picture

Tuborg Hip Hop party Tuborg Hip Hop party

by Noble Graphics Creative Studio

Poze cu Reclame tari : : Wednesday, 31 January 2007

Reclama la palarii Reclama la palarii

Poze cu Reclame tari : : Monday, 14 May 2007

Golden Drum Award 2006 - McCann-Erickson
Romania Golden Drum Award 2006 - McCann-Erickson Romania

Maggi. If only women spent less time cooking (daca femeile ar fi petrecut mai putin timp cu gatitul)

Poze cu Reclame tari : : Tuesday, 6 March 2007

Reclama Duracell Reclama Duracell

Poze cu Reclame tari : : Wednesday, 24 October 2007

Iata de ce nu facem asigurari decat
pentru femei Iata de ce nu facem asigurari decat pentru femei

Poze cu Reclame tari : : Friday, 23 November 2007

BBC Live BBC Live

Poze cu Reclame tari : : Monday, 20 November 2006

Black music Black music

Poze cu Reclame tari : : Friday, 2 June 2006

Concert unplugged in fata unui sat in
delir Concert unplugged in fata unui sat in delir

Poze cu Reclame tari : : Monday, 18 December 2006

Iata ce imagine de efect poti face cu
resurse minime! Iata ce imagine de efect poti face cu resurse minime!

pe creion scrie: orice idee buna incepe cu un creion.

Poze cu Reclame tari : : Monday, 29 January 2007

Reclama la PlayStation Reclama la PlayStation

Poze cu Reclame tari : : Thursday, 20 April 2006

Puma - New Stuff Puma - New Stuff

Poze cu Reclame tari : : Friday, 22 December 2006

Reclama desteapta la Heineken Reclama desteapta la Heineken

Poze cu Reclame tari : : Wednesday, 24 October 2007

Haide ma, unde ai vazut tu cascavalul?
Ca nu-l gasesc! Haide ma, unde ai vazut tu cascavalul? Ca nu-l gasesc!

Baieti, aici era... Dar acum imi dau seama ca am gasit ceva mai bun, de la Puma... gaurile de la cascaval erau aerisiri de fapt

Poze cu Reclame tari : : Wednesday, 27 December 2006

Ti-e foame de muzica? Sony Ti-e foame de muzica? Sony

Hungry for music?

Poze cu Reclame tari : : Friday, 8 June 2007

Durex: intrare placuta in Uniunea
Europeana! Durex: intrare placuta in Uniunea Europeana!

Poze cu Reclame tari : : Wednesday, 20 December 2006