Iata semnul ca trebuie sa treci pe o mancare mai usoara

Picture from category: Poze cu Reclame tari

proposed: 28 Nov 2006
Iata semnul ca trebuie sa treci pe o
mancare mai usoara

Iata semnul ca trebuie sa treci pe o mancare mai usoara

McDonald's in Rusia
previous picture
O masina cu toate dotarile. Nice wheels
next picture

Noua colectie toamna iarna pret-a-porter
pe toate ulitele Noua colectie toamna iarna pret-a-porter pe toate ulitele

Muzeul taranului roman

Poze cu Reclame tari : : Monday, 18 December 2006

Poze cu Reclame tari : : Friday, 7 April 2006

Viata-i prea scurta s-o pierzi cu un job
care nu merita Viata-i prea scurta s-o pierzi cu un job care nu merita

Poze cu Reclame tari : : Thursday, 25 May 2006

Vezi ceea ce vrei sa vezi Vezi ceea ce vrei sa vezi

Poze cu Reclame tari : : Wednesday, 20 September 2006

Cu un Nissan, esti stapanul absolut al
savanei! Cu un Nissan, esti stapanul absolut al savanei!

Poze cu Reclame tari : : Wednesday, 22 November 2006

Lavazza! Lavazza!

Customer Experience!

Poze cu Reclame tari : : Tuesday, 30 January 2007

Imaginea e totu' Imaginea e totu'

Poze cu Reclame tari : : Thursday, 20 April 2006

Reclama era pt femei? Ei, v-ati inselat! Reclama era pt femei? Ei, v-ati inselat!

Poze cu Reclame tari : : Wednesday, 12 April 2006

Inca o dovada: Din Dragoste a devenit
brand national! Inca o dovada: Din Dragoste a devenit brand national!

Poze cu Reclame tari : : Friday, 22 September 2006

Iata semnul ca trebuie sa treci pe o
mancare mai usoara Iata semnul ca trebuie sa treci pe o mancare mai usoara

Poze cu Reclame tari : : Tuesday, 28 November 2006

Nu mai stramba din nas, mai bine sa fii
curat... Nu mai stramba din nas, mai bine sa fii curat...

Poze cu Reclame tari : : Thursday, 6 July 2006

Reclama la deja clasicul si
plictisitorul detergent Reclama la deja clasicul si plictisitorul detergent

Nu-i asa ca poti spala un autobuz de haine cu numai o picatura din detergentul care este? si se spala si se calca singure...

Poze cu Reclame tari : : Monday, 14 May 2007

Ingenios! Ingenios!

Poze cu Reclame tari : : Tuesday, 25 April 2006

Draga mea, te invit la un pahar de vin
rose? Draga mea, te invit la un pahar de vin rose?

Invitatie oficiala si originala :-)

Poze cu Reclame tari : : Friday, 30 January 2009

Opel Vectra din autobuz Opel Vectra din autobuz

Poze cu Reclame tari : : Wednesday, 27 June 2007