Ploaia

Picture from category: Poze din Arta

proposed: 1 Nov 2006
Ploaia

Ploaia

National Geographic Best Pictures
previous picture
Ce pot face niste maini extrem de pricepute
next picture

Tribul de indieni Tribul de indieni

Constructie din nisip

Poze din Arta : : Friday, 4 August 2006

Trecem dincolo? Trecem dincolo?

Poze din Arta : : Tuesday, 5 June 2007

Strada cu amintiri Strada cu amintiri

Poze din Arta : : Friday, 15 June 2007

Proiect pentru tot grupul de prieteni:
construiti fata unui om folosind doar
mainile voastre! Proiect pentru tot grupul de prieteni: construiti fata unui om folosind doar mainile voastre!

Poze din Arta : : Monday, 21 November 2011

Ploaia Ploaia

Poze din Arta : : Wednesday, 1 November 2006

Arta din nisip... Arta din nisip...

Poze din Arta : : Tuesday, 28 March 2006

Castel construit din nisip! Castel construit din nisip!

Poze din Arta : : Wednesday, 2 August 2006

Jumatate vis, jumatate realitate Jumatate vis, jumatate realitate

Poze din Arta : : Tuesday, 30 January 2007

Conteaza mult sa nu fii singur Conteaza mult sa nu fii singur

chiar si cand esti un cui amarat...

Poze din Arta : : Wednesday, 24 January 2007

Te grabesti undeva? Te grabesti undeva?

Poze din Arta : : Wednesday, 6 June 2007

In imaginatia copacilor lichidele nu iau
forma recipientului In imaginatia copacilor lichidele nu iau forma recipientului

Poze din Arta : : Sunday, 18 November 2007

Arta italiana Arta italiana

Poze din Arta : : Tuesday, 3 October 2006

Poze din Arta : : Thursday, 2 March 2006

Intre timp pestisorii s-au certat! Intre timp pestisorii s-au certat!

Cearta cu dinti (la cutite)!

Poze din Arta : : Sunday, 3 December 2006

Intr-o balta neagra, patru ochi luceste.
Ce sa fie oare? Cred ca e doi peste.
Pentru pictura nu-ti trebuie BAC-ul,
insa ai nevoie de inspiratie Intr-o balta neagra, patru ochi luceste. Ce sa fie oare? Cred ca e doi peste. Pentru pictura nu-ti trebuie BAC-ul, insa ai nevoie de inspiratie

Poze din Arta : : Monday, 17 October 2011