Intalnirea anuala a soferilor agorafobi

Picture from category: Poze din Trafic Circulatie

proposed: 10 Oct 2006
Intalnirea anuala a soferilor agorafobi

Intalnirea anuala a soferilor agorafobi

Nu e a 5-a roata la caruta, e de fapt chiar a 4-a
previous picture
Va anuntam cu regret ca reteaua de internet a cazut in zona. Va rugam sa va pastrati calmul pana la remedierea situatiei. Multumim.
next picture

S-a infiintat o noua taxa a soselelor:
taxa Red Bull :-) S-a infiintat o noua taxa a soselelor: taxa Red Bull :-)

Poze din Trafic Circulatie : : Thursday, 21 September 2006

Cati oameni pot circula pe un
motoscuter? Cati oameni pot circula pe un motoscuter?

Poze din Trafic Circulatie : : Friday, 26 February 2010

Acuma se vede? Acuma se vede?

Semn de circulatie de incepator

Poze din Trafic Circulatie : : Friday, 14 September 2007

Putin a lipsit. Intra in magazinul de la
parter prin tavan. Putin a lipsit. Intra in magazinul de la parter prin tavan.

Poze din Trafic Circulatie : : Thursday, 5 October 2006

Poza radar, BMW M3 (285km/h) Poza radar, BMW M3 (285km/h)

Poze din Trafic Circulatie : : Monday, 22 January 2007

O pozitie pe zi O pozitie pe zi

Poze din Trafic Circulatie : : Thursday, 13 September 2007

Dacia, aniversarea la 40 de ani Dacia, aniversarea la 40 de ani

Romania pitoreasca

Poze din Trafic Circulatie : : Tuesday, 5 December 2006

Folosirea timpului in mod eficient la
volan! Folosirea timpului in mod eficient la volan!

Soferul de autobuz...

Poze din Trafic Circulatie : : Wednesday, 23 May 2007

Hei, amice, e cool cand merg cu capul pe
fereastra! Hei, amice, e cool cand merg cu capul pe fereastra!

Poze din Trafic Circulatie : : Thursday, 14 September 2006

Pentru pietoni: obligatoriu spre cer. Si
daca tot pleci, cedeaza si trecerea Pentru pietoni: obligatoriu spre cer. Si daca tot pleci, cedeaza si trecerea

Poze din Trafic Circulatie : : Tuesday, 3 August 2010

Echipament complet pentru motoreta Echipament complet pentru motoreta

Poze din Trafic Circulatie : : Wednesday, 9 August 2006

CU vacile la plimbare cu masina CU vacile la plimbare cu masina

Poze din Trafic Circulatie : : Monday, 17 September 2007

Mai veche: accident la Romana intre doua
tipe Mai veche: accident la Romana intre doua tipe

Bucuresti, Piata Romana

Poze din Trafic Circulatie : : Wednesday, 20 December 2006

Strada pentru soferi indemanatici Strada pentru soferi indemanatici

Poze din Trafic Circulatie : : Friday, 1 September 2006

E clar, da? Sa nu va prind... E clar, da? Sa nu va prind...

Poze din Trafic Circulatie : : Tuesday, 7 February 2006